Back
Image Alt

Modelka Annabelle Neilson byla nalezena mrtvá!

Modelka Annabelle Neilson byla nalezena mrtvá!

K tragické události došlo před několika dny. Modelka byla nalezena ve svém domě v Chelsea bez známek života. Přitom ještě před deseti dny se bavila na svatbě. Bylo jí 49 let. Příčinou úmrtí je podle posledních informací mrtvice.

Annabelle má za sebou velkou kariéru. Působila zejména v devadesátých letech a byla velice úspěšná. Její dětství však tak růžové nebylo. Už v dospívání měla problémy s drogami, holdovala alkoholu a večírkům. Mimo to si také prošla šikanou. Zlomový byl její šestnáctý rok života, kdy si prožila trauma. Byla unesena neznámým mužem, který ji dlouhé hodiny bil. Tento traumatický zážitek ji dohnal k drogám.

Zvláštní je spojitost Anabelle se světoznámým návrhářem Alexandrem McQueenem. Byla nejen jeho múzou, ale byla také poslední člověk, který ho viděl živého, než spáchal v roce 2010 sebevraždu. Annabelle také spojovalo hluboké přátelství s modelkou Kate Moss, se kterou ji seznámil právě McQueen. Kate je smrtí své nejbližší kamarádky samozřejmě zdrcena. Na Instagramu zveřejnila společnou fotografii.

 

Annabelle se svou nejbližší kamarádkou Kate Moss. Foto: Instagram Kate Moss