Back
Image Alt

Modelka Tereza Chlebovská porodila holčičku!

Modelka Tereza Chlebovská porodila holčičku!

Česká Miss roku 2012, modelka a moderátorka, krásná Tereza Chlebovská, se konečně dočkala! Včera v pozdějších hodinách přivedla na svět zdravou, rozkošnou holčičku, které šťastní rodiče dali jméno Emička. Touto radostnou novinou se pochlubil na své sociální sítí pyšný tatínek a modelčin snoubenec, fotbalista a obránce německého Hoffenheimu Pavel Kadeřábek. Usměvavá modelka se se svým partnerem seznámila před dvěma lety, letos v únoru oznámila dvojice zasnoubení a další dva měsíce na to dali vědět světu krásnou zprávu, že budou rodiči.

Šťastní rodiče Tereza Chlebovská a Pavel Kadeřábek, zdroj: Lucie

Šťastní rodiče Tereza Chlebovská a Pavel Kadeřábek, zdroj: Lucie Tučková

Téměř do 8. měsíce nebylo na štíhlé modelce těhotenství  skoro poznat. První měsíce ji rovněž potrápily nepříjemné nevolnosti, a proto s oznámením, že čekají přírůstek, pár počkal až do pátého měsíce těhotenství. Sympatická modelka se poté stáhla ze showbyznysu, a když zrovna netrávila čas s partnerem v německém Hoffenheimu, užívala si klid u svých rodičů v Krnově.

Jméno, jak pro holčičku tak pro chlapečka, měla tato pohledná dvojice dle vlastních slov vybrané už dlouho dopředu. „Jsem pyšný táta. Miluju vás holky moje. Emička,“ tento něžný komentář napsal dojatý Pavel Kadeřábek na svém instagramovém účtu k fotce z porodnice, je vidět celá, nyní již tříčlenná, rodinka – hrdý Pavel tu objímá novopečenou maminku Terezu a novorozenou dcerku.

Krásná rodinka je konečně kompletní, zdroj: instagram P. Kadeřábka a Lucie Tučková

Krásná rodinka je konečně kompletní, zdroj: instagram P. Kadeřábka a Lucie Tučková