Back
Image Alt

Modelka Veronika Procházková má krásné tělo i dobré srdce!

Modelka Veronika Procházková má krásné tělo i dobré srdce!

Krásná modelka Veronika Procházková, druhá vicemiss ČR 2007 a Miss Elegance ČR 2007, je díky své štíhlé a pevné postavě, dlouhým blond vlasům a pohledné tváři častou ozdobou přehlídek luxusního spodního prádla. Ačkoli modelka brzy oslaví třicáté narozeniny, na nedostatek práce si rozhodně stěžovat nemůže a její postava na přehlídkovém mole patří mezi nejdokonalejší. Veronika ráda sportuje, pravidelně běhá a hlídá si jídelníček. “Drezura být musí, v průběhu roku hodně běhám, posiluju s vlastní vahou, mám ráda jógu,” vyjmenovala své sportovní aktivity.

Modelka na přehlídce Top Secret, zdroj: Hermina Press

Modelka na přehlídce Top Secret, zdroj: Hermina Press

Kromě krásné postavy má modelka i dobré srdce, spolupracuje totiž s nadací Život s demencí, která se stará o pacienty postižené Alzheimerovou nemocí a dalšími stařeckými chorobami. “S nadací spolupracuji už několik let. Podobnou zkušenost jako její klienti jsme zažili i v rodině, takže vím, jaké to je,” svěřila se Veronika, která organizovala již třetí charitativní večer v pražské Lucerně s velkolepou módní přehlídkou Beaty Rajské.

Modelka na charitativním večeru nadace Život s demencí, vpravo v modelu od Beaty Rajské, zdroj: M. Feureiselová

Modelka na charitativním večeru nadace Život s demencí, vpravo v modelu od Beaty Rajské, zdroj: M. Feuereislová

Co se modelčina soukromého života týče, roku 2011 se provdala za svého dlouholetého přítele, hokejistu Milana Procházku, který ji požádal o ruku romanticky na Štědrý den. Kromě českého trhu má Veronika mnoho pracovních zakázek v Německu a Rakousku, dále i v Londýně a Miláně. “Svatba neznamená hned dítě. Je fakt, že je tady to společné příjmení, každý čeká, kdy přijde rodina. Ale mně se teď výborně daří pracovně, jsem ráda a chci toho využít,” reagovala s úsměvem na všetečné dotazy novinářů ohledně potomka.