Back
Image Alt

Modelka Zuzana Jaddai Rosáková se bojí o dceru!

Modelka Zuzana Jaddai Rosáková se bojí o dceru!

Ahoj holky,

všechny, co máte za manžely cizince z těch nežádoucích zemí. A všechny, co s nimi máte děti. Je čas jednat. A možná, že je čas i zmizet!

Těžko říct kam – USA, Hong Kong, Austrálie (je vlastně ještě vůbec nějaké tolerantní místo na zemi)? Každopádně u nás to začne být nebezpečné pro naše děti. Už se to děje. Napadli paní v tramvaji a to jen proto, že měla míšené děti. Házeli kameny na Saúdskou rodinu s novorozencem v kočárku.

Vaše děti na první pohled nevypadají jako míšenci? Fajn, přežijete trochu déle. Ale jen o trochu. Všechno se rozkřikne. Vaši sousedi, kteří se tváří jako kamarádi, vás nejen že neochrání, ale dost možná i udají. Já vím, že jsou to vaši přátelé, že nejsou rasisté ani xenofobové, ale až jim půjde o životní komfort a o majetek (zdůrazňuji, že ne o život!!!), tak vás nebudou znát.

Zuzana s manželem.

Zuzana s manželem. Osobní archiv Zuzany Jaddai Rosákové.

Že váš muž je asimilovaný? Dobře, nepojedete prvním transportem, ale až desátým. Každopádně věřte, že nakonec pojedete. Martin Konvička vám to zařídí. Nebo Bartoš či někdo jiný v řadě, ani nevím, kolik jich je a jak se všichni jmenují.

Proč? Protože nenávist sahá daleko a ty nejspodnější lidské pudy jsou nepříjemně nízko pod povrchem. Naše česká země se nám stává velmi nepřátelskou, bohužel, budeme si muset najít zemi, která nás přijme. Nás, kteří jsme na půl cesty. Nás, kteří žijeme evropsky, ale kořeny našich dětí jsou v těch špatných zemích. Dost možná, že nás nebudou chtít nikde…