Back
Image Alt

Modely Tatiany Kovaříkové se prodávají i ve Francii!

Modely Tatiany Kovaříkové se prodávají i ve Francii!

Módní návrhářku Tatianu Kovaříkovou jistě není třeba představovat. Patří mezi naše nejuznávanější a nejtalentovanější návrhářky. O jejích kvalitách se můžete přesvědčit osobně v jejím butiku v Praze, který naleznete na Starém Městě v ulici Dušní.

Kromě toho, že má svůj vlastní butik, má Tatiana na svém kontě mnoho úctyhodných úspěchů, kterých dosáhla svým talentem a kreativitou. Její modely jsou velice slušivé, takže není divu, že se těší tak velké oblibě.  Dokonce tak velké, že si jeden z modelů oblékla i členka britské královské rodiny, hraběnka Sophie z Wessexu.

Nyní se Tatiana těší dalšímu velkému úspěchu v její kariéře. Luxusní obchodní dům Printemps, který se nachází ve francouzském Štrasburku totiž otevřel prodejnu právě s modely Tatiany Kovaříkové. V Česku chce mít její modely snad každý a ve Francii tomu zanedlouho nebude jinak. V jednom rozhovoru se dokonce Tatiana svěřila: „Mám třeba zákaznici, která přišla s fanatickým výrazem: Já prostě v šatníku musím mít šaty od vás! – hezké, toho si fakt vážím“

 

Nyní se modely Tatiany Kovaříkové prodávají v luxusním obchodním domě Printemps ve Francii. Foto: thetradeboss.com