Back
Image Alt

Moderátorka v roli éterické indiánky

Moderátorka v roli éterické indiánky

Půvabná moderátorka Emma Smetana právě rozjíždí svoji kariéru zpěvačky. Podle fotografie, kterou pořídila na obal svého debutového alba What I’ve Done, však soudíme, že by se klidně mohla živit i jako modelka.

Blondýnka rozhodně může říci, že se jí v pěvecké branži daří. Píseň Waiting, která předznamenává její dlouho očekávanou desku, si velmi rychle získala oblibu. Mnoho posluchačů pak dozajista oslovil také klip, ve kterém Emma Smetana poodhalila své tělo. Možná, že i tato skutečnost přispěla k tomu, že videoklip se dočkal nominace na cenu Anděl.

„První nominace v životě. Jsem už několik hodin v šoku, možná dnes neusnu a skoro se stydím za to, jak nepopsatelnou radost mi to udělalo. Samozřejmě to nevyhrajeme, ale tohle je víc než jsem kdy čekala,“ napsala nadšená moderátorka na svůj Facebook.

Foto: Instagram E. Smetana.

Foto: Instagram E. Smetana.

Emma na novém albu spolupracovala s producentem Jiřím Burianem a také se svým přítelem. Jordan Haj je zpěvák kapely Peter Pan Complex, s půvabnou moderátorkou tvoří pár již několik let.

Přebal alba, na kterém Emma vypadá jako éterická indiánka, má na svědomí Marielle Tepper. A protože se zpěvačka pochlubila i s backstage fotografiemi, které uveřejnila na svém Instagramu, můžeme si zblízka prohlédnout i její indiánský make-up.

O ornamenty, které Emmu zdobily, se zasloužila Tereza Hušková. Nemyslete si však, že jde jen o náhodné čáry! Tato maskérka má totiž s indiány bohaté zkušenosti – několik týdnů dokonce žila ve společnosti domorodého kmene Himba v Africe!

Foto: Instagram E. Smetana.

Foto: Instagram E. Smetana.