Back
Image Alt

Módní veletrh Styl-Kabo

Módní veletrh Styl-Kabo

Od 22. do 24. srpna se na brněnském výstavišti uskuteční dva významné mezinárodní veletrhy. Veletrh módy Styl a veletrh bot a kožedělného zboží Kabo. Oba veletrhy probíhají každoročně společně ve stejném termínu.


Výjimečná událost módního průmyslu

Jedná se o výjimečnou událost módního průmyslu a to nejen pro Českou republiku ale také pro země střední a východní Evropy. Tyto festivaly jsou totiž jediným místem bývalého východního bloku, ve kterém se soustřeďuje poptávka a nabídka módy a to hned dvakrát do roka, v únoru a v srpnu.

Jedná se však bohužel o veletrhy, které od roku 2010 nejsou určeny veřejnosti, takže pokud nedostanete VIP pozvánku od některého z vystavovatelů, nebo nejste majitelem butiku či e-shopu s módou, na veletrh se pravděpodobně nedostanete. Všichni hosté, ať už jsou VIP, novináři nebo módní obchodníci, se mohou těšit na módní přehlídky, kde jsou kolekce několikrát denně prezentovány.

Na veletrhu Styl prezentují své nejnovější kolekce přední čeští, evropští i světoví návrháři a to nejen co se týče oblečení – představují také bižuterii a módní doplňky. Na veletrhu Kabo je prezentována produkce českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků. Lze se setkat s většinou světových značek.

Malý náhled na módní veletrhy.

Malý náhled na módní veletrhy.

B2B

Veletrhy STYL a KABO představují kontraktační událost. Jsou zaměřeny především na uzavírání smluv a proto jsou určeny výhradně B2B návštěvníkům.

B2B (business to business) je označení pro obchodní vztahy, jedná se tedy o návštěvníky-obchodníky, kteří na veletrh jedou se záměrem zajištění obchodu a uzavření obchodního kontraktu. Návštěvníci tedy nepřijíždějí proto, aby se kochali módou, ale především proto, že hledají nové zboží zajímavých značek a výrobců pro další sezónu. Módní trendy sledují z čistě profesního a obchodního zájmu.

Více se dozvíte na následující straně…