Back
Image Alt

Módní veletrh Styl-Kabo

Módní veletrh Styl-Kabo

Byznys bez rozptylování veřejnosti

Vystavovatelé se díky uzavřenosti veletrhu mohou věnovat svým potenciálním zákazníkům a nejsou rozptylováni zájmem veřejnosti. Pro kvalitní vzájemné obchodní vztahy tedy vzniká optimální prostředí a v konečném důsledku to pozná i spotřebitel, protože tak vzniká šance, že se u nás prosadí zajímavé oděvní novinky nebo neotřelá módní značka a maloobchodní trh bude moci nabízet originální zboží.

Co z toho plyne pro nás? Veletrhy Styl a Kabo reflektují nabídky všech cenových kategorií. Kontrakty uzavřou tedy jak majitelé luxusních butiků, tak majitelé obchodů, které se zaměřují na klientelu méně movitou.

Návštěvníky tedy tvoří majitelé módních obchodů, kteří hledají nové zboží, ale nechybí ani návštěvníci, kteří jsou s módním průmyslem nějakým způsobem spjati, tedy prodavači, aranžéři, dodavatelé materiálů, návrháři, novináři, fotografové, módní blogeři, pedagogové, kteří se zaměřují na design, módní výrobu či propagaci.

Na veletrzích probíhají několikrát denně módní přehlídky.

Na veletrzích probíhají několikrát denně módní přehlídky.

Příležitost pro oživení trhu

Češi, a především české ženy, se sice velmi zajímají o módu, na druhou stranu ale stále postrádají smysl pro inovaci a extravaganci. Proto se české ženy stále oblékají příliš konfekčně, bojí se jít proti proudu a ty, které se toho neobávají, nemají z čeho vybírat.

Proto veletrhy Styl a Kabo přinášejí příležitost k výraznému oživení módního trhu. Ostatně, o jejich úspěšnosti svědčí vzrůstající zájem ze strany českých i mezinárodních vystavovatelů, který každoročně výrazně stoupá.