Back
Image Alt

Módní show “v oblacích” a nejkrásnější modelky na jednom místě!

Módní show “v oblacích” a nejkrásnější modelky na jednom místě!

Beata Rajská, která patří k nejpřednějším českým módním návrhářkám, připravila velkolepou přehlídku nové kolekce DANTE pro jako/léto 2016. Akce proběhla v Czech Aviation Training Centre a my jsme si pro vás připravili reportáž i videozáznam ve spolupráci s Pavlem Grmolcem.

Hvězdné molo

Beata Rajská spolupracuje s nejpřednějšími českými modelkami a VIP celebritami. Nedávno třeba návrhářka vytvořila šaty pro Českou Miss World Andreu Kalousovou, která nyní bojuje o korunku v Číně.

Stejně jako šaty, i módní přehlídky Beaty Rajské jsou vždy jedinečné. Tato show pochopitelně nebyla výjimkou. Na přehlídkovém mole byla k vidění nejen Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, 2. vicemiss ČR 2003 Markéta Divišová Fuxová, 2. vicemiss ČR 2007 Veronika Procházková, Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, Česká Miss World 2011 Denisa Domanská, ale také modelky Alena Prešnajderová, Tereza Kotyšanová, Markéta Vlachová a další.

Akce byla navíc obzvláštněna výjimečnou lokalitou leteckého výcvikového centra, které se pro tuto příležitost proměnilo v módní arénu. Na dvě desítky předních českých modelek namísto ze zákulisí vycházelo ze simulátoru letadla.

Beata Rajská

DANTE jaro/léto 2016

Zajímá vás, proč se tato kolekce jmenuje DANTE? Návrhářka se při své tvorbě nechala inspirovat dílem klasické literatury z počátku 14. století. Božská komedie, jejímž autorem je Dante Alighieri, popisuje dva rozdílné protipóly – peklo a ráj. V této kolekci proto můžeme narazit krémově bílé šaty a květinový vzor, ale i na červené a černé kousky.

Módní kolekce DANTE tvoří celek, jenž je zároveň rozdělen do několika řad. Každá z nich je inspirována jedním z velkých světových center, kterými jsou New York, Šanghaj, Peking, Milán a Moskva.

Beata Rajská s Gabrielou Kratochvílovou (vlevo) a s Monikou Bagárovou. Foto: Facebook a Instagram B. Rajské.

Beata Rajská s Gabrielou Kratochvílovou (vlevo) a s Monikou Bagárovou. Foto: Facebook a Instagram B. Rajské.

Módní show sklidila velmi pozitivní ohlas a to nejen mezi modelkami, které si práci s Beatou Rajskou vždy chválí, ale především mezi hosty. Kromě známých modelek, mezi kterými nechyběla ani naše kolegyně Petra Růžičková, se na akci ukázala i zpěvačka Monika Bagárová.

Velkým plusem bylo zajímavé prostředí, které spolu s působivou expozicí zanechalo v každém velmi příjemné pocity. A půvabné dámy v překrásných modelech z nové kolekce samozřejmě vše ještě umocnily. Věříme proto, že tato kolekce bude mít úspěch a přejeme Beatě Rajské mnoho dalších úspěchů.

Foto: Facebook B. Rajské.

Foto: Facebook B. Rajské.