Back
Image Alt

Monika Absolonová coby modelka s bříškem

Monika Absolonová coby modelka s bříškem

Moniku Absolonovou známe především jako zpěvačku, to jí však nebránilo vyzkoušet si pro jednou také roli modelky. A protože je v požehnaném stavu, rozhodla se toho využít a nechat se nafotit s kočárkem.

Bude to kluk!

Monika Absolonová se s přítelem, hokejistou Tomášem Hornou, těší na svého prvního potomka. Podle ultrazvuku je to chlapec, pár už má dokonce vybrané i jméno – bude to Tadeáš. Zpěvačka jej tak oslovuje už nyní, přestože miminko stále ještě nosí.

Monika Absolonová během fotografování. Foto: Facebook M. Absolonové.

Monika Absolonová během fotografování. Foto: Facebook M. Absolonové.

Maminka modelka

Protože zpěvačka během těhotenství přímo září štěstím a pohodou, není se čemu divit, že značka dětských kočárků Mima ji oslovila, aby se stala jejich tváří. A Monika souhlasila.

Za fotoaparátem stál známý umělec Daniel Zahrádka, který už je na spolupráci s českými hvězdami zvyklí. Modelem mu stála třeba moderátorka Zorka Hejdová, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová nebo modelka Andera Verešová.

Focení bohužel probíhalo během vlny veder, která Českou republiku nedávno sužovala. Monice to příliš dobře nedělalo, dokonce fotografování několikrát přeložila. Ani jednou to však nepomohlo. Vše naštěstí zvládla v pořádku. A jak už je u ní zvykem, pochlubila s fotografiemi z backstage.

„Krásné ráno! Tak Mima kočárky dofoceny!!! Moc se mi líbí, jeden bude od listopadu Tadeáše,“ napsala zpěvačka k jedné z fotografií. „Teda až si váhavá Váha / maminka/ vybere barvu! Myslela jsem, že mam jasno, a po focení zase nemám… A to mi do toho zatím ještě nezačal kecat tatínek a zbytek rodiny, to ještě bude. :))),“ doplnila.

Monika Absolonová s kočárkem, během focení kampaně. Foto: Facebook M. Absolonové.

Monika Absolonová s kočárkem, během focení kampaně. Foto: Facebook M. Absolonové.

Sociální diva

Zpěvačka je aktuálně v 7. měsíci těhotenství a podle fotografií, které přidává na svůj Facebookový profil, si jej užívá plnými doušky. Se svými fanoušky sdílí mnoho svých radostí a strastí, reaguje na jejich podněty a dokonce odpovídá i na komentáře u fotografií.

S tímto přístupem je poměrně ojedinělá, není mnoho takových, kteří by si dali tolik práce s pročítáním stovek názorů. Monika Absolonová si však na svém vztahu s fanoušky zakládá a sociální sítě jí pomáhají v komunikaci s nimi.