Back
Image Alt

Monika Leová v šatech pro nevěstu! Bude svatba?

Monika Leová v šatech pro nevěstu! Bude svatba?

Není žádným tajemstvím, že modelka a moderátorka Monika Leová je už od loňského roku zasnoubená se svým dlouholetým přítelem Martinem Košínem. Se svatbou sice kvůli pracovnímu a studijnímu vytížení nijak nespěchá, fotografie ve svatebních šatech už ale má. Jak to?

Česká Miss Eart 2013 totiž kývla na nabídku kadeřníka Honzy Kořínka, pro kterého pak exkluzivně nafotila fotografie ke kolekci svatebních účesů Jewellery. „Když nabídka na focení přišla, ani jsem dlouho nepřemýšlela. Vlastně jsem se ani neptala, co budeme fotit. Jen pár dnů před focením jsem zjistila, že budeme fotit svatební účesy. Tak jsem si řekla, že si to aspoň nanečisto vyzkouším,“ svěřila se modelka.

Foto: Hair studio Honza Kořínek.

Přestože její vlastní svatba zatím ještě není naplánovaná, má modelka zcela jasno, jak bude probíhat. Přestože má Monika vietnamské kořeny, chtěla by vystrojit českou svatbu! Důvody jsou přitom spíše praktické.

„Byla jsem na vietnamské svatbě jen jednou a trvalo to snad týden. Byla na ní celá vesnice, protože Vietnamci opravdu svatbu považují za něco posvátného. Já chci na svatbě skromnost, stačí mi, aby tam byl především můj budoucí manžel,“ vysvětlila s úsměvem bývalá Miss.