Back
Image Alt

Mr. International je v Česku!

Mr. International je v Česku!

Pokud patříte mezi fanynky soutěže Mister International, zaregistrovali jste možná, že její poslední vítěz, třicetiletý Neil Perez, zavítal do České republiky.

Muž roku

Neil Perez loni zvítězil v soutěži Mister International 2014 v Koreji, a získal tak titul nejkrásnější muž světa. Do České republiky zavítal, aby podpořil své soukmenovce, kteří se dostali do finále české obdoby této soutěže, jež nese název Muž roku. Více informací o této soutěži se dozvíte na webových stránkách.

Po boku Simony Krainové. Foto: David Novotný.

Po boku Simony Krainové. Foto: David Novotný.

Který mladý pán v tomto klání zvítězí, se dozvíme již 21. srpna večer, kdy v Náchodě proběhne finálové kolo. A Neil Perez je pochopitelně jedním z čestných hostů tohoto galavečera.

Srdce na správném místě

Neil Perez pracuje na Filipínách jako policista. „Svou práci miluji a snažím se ji věnovat, i když součástí výhry je cestování po celém světě,“ vysvětlil Neil.

V Česku se mu zalíbilo. Navštívil oblíbený zámek Hluboká a také zámek v Náchodě.

„Pracuji u policie, dříve jsem byl u elitní jednotky SWAT, teď se zaměřuji na vztahy s veřejností a reprezentuji filipínskou policii, vysvětlil v rozhovoru pro deník Idnes. „Na Filipínách je vysoká kriminalita, a tak pomáháme mladým lidem, staráme se o ně, dáváme jim jídlo a tak dále.“

Plastické operace neodsuzuje

Mimo jiné se na klinice plastické a estetické chirurgie YES VISAGE setkal se Simonou Krainovou. Klinika totiž patří mezi sponzory soutěže Muž roku.

On sám žádnou plastickou operaci nemá, neodsuzuje je však. “Zatím jsem úpravu těla nepodstoupil,  rozhodně ale estetickou medicínu a plastickou chirurgii neodsuzuji. Myslím si, že jestli to má pomoci dané osobě, jsem rozhodně pro,“ řekl v rozhovoru.

Nejkrásnější muž světa v Českých Budějovicích. Foto: archiv Art4promotion.

Nejkrásnější muž světa v Českých Budějovicích. Foto: archiv Art4promotion.