Back
Image Alt

Muž roku 2015

Muž roku 2015

Nedávno jsme vám psali o tom, že do Česka zavítal Mr. International Neil Perez. Zúčastnil se zde slavnostního vyhlášení soutěže Muž roku 2015. Zajímá vás, kdo se stal vítězem?

Nejkrásnější muž České republiky

Z výběru 911 přihlášených mužů postoupilo do finálového kola 12 nejkrásnějších. Z nich porota vybrala vítěze, kterým se oproti očekávání stal Jakub Kraus. Tohoto šestadvacetiletého podnikatele přihlásily do soutěže jeho kamarádky, o to větší překvapením pro něj tento triumf bylo. Na druhém místě se umístil vodní záchranář Tomáš Martinka a favorizovaný Jan Vurm získal třetím příčku.

Jakub Kraus a Nikol Švantnerová. Nejkrásnější muž a nejkrásnější žena v ČR. Foto: Michaela Feuereislová.

Jakub Kraus a Nikol Švantnerová. Nejkrásnější muž a nejkrásnější žena v ČR. Foto: Michaela Feuereislová.

Bude to tedy Jakub Kraus, kdo se stane zástupcem České republiky na letošní mezinárodní soutěži krásy Mister International. Kdo ví, třeba bude mít v zahraničí úspěch a stane se nástupcem Neila Pereze. Češi zde již tradičně bodují – Tomáš Dumbovský, loňský vítěz Muže roku, skončil v této soutěži třetí. Jak vše dopadne, se ale dozvíme až v listopadu, kdy soutěž na Filipínách proběhne.

Ani Tomáš Martinka a Jan Vurm, který se stal sympaťákem soustředění, však nebudou ochuzeni o mezinárodní soutěže. Budou reprezentovat naši zemi na soutěžích Mister Global, Mister Universe a nově i na Mister United Continents.

Muži roku 2015 zleva Jan Vurm (3. místo), Jakub Kraus (1. místo) a Tomáš Martinka (2. místo). Foto: Michaela Feuereislová.

Muži roku 2015 zleva Jan Vurm, Jakub Kraus a Tomáš Martinka. Foto: Michaela Feuereislová.

Více na následující straně…