Back
Image Alt

Muž roku 2015

Muž roku 2015

Slavná porota

Finálové kolo Muže roku proběhlo v pátek v Náchodském divadle a nechyběl zde výběr české smetánky. O příjemnou atmosféru celého večera se zasloužilo moderátorské duo Karel Voříšek a Jitka Asterová, v porotě pak zasedli osobnosti jako Daniela Šinkorová, Lumír Olšovský nebo Pavel Trávníček. Nechyběla ani Nikol Švantnerová, aktuálně nejkrásnější žena České republiky.

Jakub Kraus během promenády v plavkách. Foto: Muž roku 2015.

Jakub Kraus během promenády v plavkách. Foto: Muž roku 2015.

Mezi porotci byl i výše zmíněný Mr. International Neil Perez, který je úřadujícím nejkrásnějším mužem světa. Do České republiky zavítala také Britka Heidi Agan – ta se proslavila jako dvojnice vévodkyně Kate.

Muž roku pomáhá

Soutěž Muž roku se snaží oslovit co nejvíc diváků, své fanoušky však nezískává jen díky mediální kampani. Mnoho lidí si soutěž jistě oblíbilo také proto, že veškerý její výtěžek putuje na charitativní účely.

Finance, které se získali v letošním roce, poputují stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, Ústavu sociálních věcí v České Skalici a také Muži roku 2009 Martinovi Zachovi, který po těžkém úrazu podstupuje rehabilitace.