Back
Image Alt

Nadcházející Mercedes-Benz Prague Fashion Week opět ovládnou i noví talenti!

Nadcházející Mercedes-Benz Prague Fashion Week opět ovládnou i noví talenti!

Pokud jste módními nadšenci a milujete módní přehlídky, označte si do diáře týden 31. 8. – 7. 9. 2018. V tomto období bude Clam-Gallasův palác v Praze místem dění podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. V rámci této události, jenž má již mnoholetou tradici, jsou každý rok představovány nové kolekce.

Tentokrát budou představeny kolekce na období jaro/léto 2019 a i letos se můžeme těšit na nové talenty. MBPFW má obrovou výhodu právě v tom, že dává možnost začínajícím návrhářům, aby ukázali své umění. Kromě toho své kolekce představí i přední školy designu. Loni to byla Vysoká škola uměleckoprůmyslová, na kterou se můžeme letos těšit spolu s Univerzitou Tomáše Bati.

Módní návrháři, kteří chtějí být zařazeni do programu, musí předem vyplnit přihlášku. Na základě přihlášek pak  odborná porota rozhodne o tom, kdo bude zařazen. Pro letošní MBPFW bylo rozhodnuto o této sestavě, na kterou se můžeme těšit ve čtyřech přehlídkových dnech od 1. do 4. září 2018:  Adam Kost, Alter Era, Blažek, Denisa Nová, Dominika Kozáková, CHATTY, Imreczeova, Jan Černý, LAFORMELA, Michael Kovacik, Nehera, Pavel Brejcha, Tereza Vu, Zuzana Kubíčková a kreativní trio Lukáš Krnáč, Vivien Babicová a Kristýna Coufalová.

 

I letos se můžeme těšit na nové kolekce a talenty. Foto: Marek Costey