Back
Image Alt

Nadějná modelka hvězdou nového klipu skupiny We on the Moon

Nadějná modelka hvězdou nového klipu skupiny We on the Moon

Tereza Hudáková je nadějná modelka, jejíž kariéra se velmi slibně rozjíždí. Stala se vítězkou soutěže Top Model of the Year 2016 a nyní se jí dokonce poštěstilo zahrát si i v hudebním videoklipu skupiny We on the Moon.

O tom, jestli tuto příležitost vůbec využije, však Tereza musela přemýšlet. Nabídka k ní totiž přišla jen několik dní před její státní závěrečnou zkouškou: „Nejdřív jsem si říkala, že ne, že už tak nestíhám do státnic projít ani půlku toho co bych měla, ale nakonec, tak jako pokaždé, vyhrála zvědavost, přiznala mladá modelka, která studuje hotelnictví a turismus.

V klipu k písni Home si vyzkoušela hned několik různých rolí, byť zpočátku vlastně ani nevěděla, jaká bude její úloha: .„Domluva proběhla tak rychle, že jsem ani pořádně nevěděla, co se ode mě bude očekávat. Na místě jsme zjistila, že dneska zažiji všechno od svatby, až po svůj pohřeb.“

Zpěvák kapely Tomáš Červinka tak dal modelce jedinečnou šanci vyzkoušet si na několik chvil nejen svatební šaty, ale také těhotenské bříško. V den natáčení se přitom společně viděli poprvé, což však nestálo ničemu v cestě.

„Jestli mi dělalo problém hrát přítelkyni někomu, koho jsem neznala? Ne, podle mě je každá modelka tak trochu herečka, takže tyhle věci mi nedělají problém.“