Back
Image Alt

Nádherná Andrea Verešová se celá odhalila!

Nádherná Andrea Verešová se celá odhalila!

Úspěšná a žádaná modelka Andrea Verešová, vystudovaná právnička, příležitostná moderátorka i herečka a hlavně dvojnásobná maminka dvou větších dítek, stihla na nadcházející rok nafotit hned několik kalendářů. Ten poslední vznikl ze spolupráce s uznávaným českým fotografem Janem Tůmou a inspiroval se věhlasným kalendářem Pirelli.

Jan Tůma je velmi talentovaný fotograf a jsem ráda, že jsem se v něm opět nezklamala. Fotit kalendář dle vzoru Pirelli pro mě byla obrovská výzva, ale hlavně čest. Pod taktovkou Honzy vznikly umělecké snímky, na které jsem pyšná,“ nechala se slyšet krásná modelka.

Modelka nafotila velmi svůdné snímky, zdroj: Jan Tůma

Modelka nafotila velmi svůdné snímky, zdroj: Jan Tůma

Cílem tohoto odvážného projektu bylo zachytit ženské tělo v celé jeho jemné, čisté a přirozené kráse a Andrea zde decentně, ale přesto velmi svůdně ukázala hodně ze své dokonalé postavy, když si na většinu snímků zakrývá nahé tělo pouze svýma rukama, případně jen kouskem látky.

Modelka sympaticky přiznává, že její dokonalé tělo není jen zásluhou dobrých genů, ale každodenní dřiny – neobejde se bez pravidelného cvičení jógy, pilates a také dodržování zdravé životospráv. V létě neodolá plavání a v zimě tráví hodně času na lyžích.