Back
Image Alt

Nadine Leopold, mladý talent z Rakouska

Nadine Leopold, mladý talent z Rakouska

Dávno jsou pryč doby, kdy topmodelky jako Cindy Crawford byly hvězdami každé přehlídky a objevovaly se na titulních stranách módních časopisů. Modelingové agentury si „vychovávají“ novou generaci topmodelek, které jdou ve šlépějích předcházející generace. Nebo se o to alespoň snaží. Dnešní média jsou plná jmen jako Gigi Hadid, Bella Hadid nebo Kendall Jenner, které jsou označovány za novodobé topmodelky. Zda oprávněně nebo ne, to už je věc jiná. Ve světe modelingu je ale spousta dalších jmen, které jistě stojí za zmínku. Bohužel se o nich tolik nemluví a nejsou tak známé, což je v některých případech velká škoda.

Nadine Leopold je právě jedna z těch modelek, která má obrovský potenciál, ale bohužel neměla to štěstí, aby se narodila do slavné rodiny a proslavila se.

Nadině během přehlídky Alberta Ferretti během Fashion Weeku v Miláně. Foto: ImaxTree

Tato třiadvacetiletá blondýnka pochází z Rakouska, ale nyní díky své práci pobývá v New Yorku. Modelingem se začala zabývat již ve svých šestnácti letech. Objevila se například v časopisech Glamour, Gray, Cosmopolitan, Vogue a mnoho dalších. V roce 2015 se objevila v kampani pro značku Botkier, předváděla například pro značku Alberta Ferretti během Fashion weeku v Miláně. Také je jednou z tváří spodního prádla Victoria’s Secret. Momentálně je Nadine pod křídly modelingové agentury IMG Models.

Když se sny plní

Svůj debut si Nadine odbyla při letošní přehlídce Victoria’s Secret. „Můj celoživotní sen se právě stal skutečností a nemohu ani vyjádřit štěstí, které právě teď cítím. Všechna ta tvrdá práce se konečně vyplatila. Jsem velmi vděčná za tuto skvělou příležitost.“, vyjádřila se Nadine na svém Instagramu. Určitě o této mladé a nadějné modelce v budoucnu hodně uslyšíme.

Nadine během přehlídky Victoria’s Secret 2017. Foto: Victoria’s Secret