Back
Image Alt

Naomi Campbell ukázala své ebenové tělo a zazářila!

Naomi Campbell ukázala své ebenové tělo a zazářila!

Topmodelka Naomi Campbell, uhrančivá kráska s gazelím tělem a jedna z ikon zlaté modelingové éry 80. a 90. let, studovala taneční školu, když ji v patnácti letech objevila vyhledavačka talentů agentury Elite. Následovala hvězdná a hlavně přelomová modelingová kariéra – Naomi se totiž stala první černošskou modelkou, která se objevila na obálce francouzského Vogue a poté britského Elle, a otevřela tak cestu do modelingu dalším modelkám stejné barvy pleti. Společně se supermodelkami  Christy Turlington a Lindou Evangelista tvořila tato ambiciózní topmodelka tzv. “Trinity” – trojici nejžádanějších modelek své generace.

Ikonická topmodelka Naomi Campbell na populární přehlídce spodního prádla, zdroj: Victoria's Secret

Ikonická topmodelka Naomi Campbell na populární přehlídce spodního prádla, zdroj: Victoria’s Secret

Výčet aktivit této topmodelky modelingem rozhodně nekončí –  Naomi je i herečka, zpěvačka a spisovatelka – napsala román „Labuť“, příběh pěti mladých modelek. Dále natočila desku „Baby-Women“ a uvedla na trh vlastní panenku Naomi. Společně s kolegyní a kamarádkou, modelkou Claudií Schiffer otevřela stylový podnik Fashion Café. Co se modelčiných hereckých počinů týče, natočila např. filmy „Siamská rapsodie“ či „Dívka číslo šest“. V neposlední řadě tato činorodá modelka úspěšně uvedla na kosmetický trh několik svých vlastních parfémů.

Topmodelka Naomi Campbell na předávání cen MTV 2016, zdroj: Profimedia

Topmodelka Naomi Campbell na předávání cen MTV 2016, zdroj: Profimedia

Ikona modelingu 80. a 90. let je ve svém oboru stále aktivní, v roce 2014 se Naomi objevila na obálce květnového vydání australského Vogue, zářijového vydání japonského Vogue a listopadového vydání tureckého Vogue. V roce 2015 opět podepsala svou roli v americkém, dramatickém seriálu Empire. Naposledy se Naomi Campbell ve společnosti objevila na udělování cen MTV 2016 a přítomné uchvátila svou dokonalou postavou, odvážným výběrem šatů a dlouhými, pěstěnými vlasy. Opravdu jen málokdo by hádal, že věk této gazelí topmodelky začíná již několik let číslovkou čtyři!