Back
Image Alt

Natali Ruden “vytopila” Forum Karlín se svou kolekcí!

Natali Ruden “vytopila” Forum Karlín se svou kolekcí!

Krásá střídá nádheru! Tak by se dala nazvat show, kterou připravila 1.6. módní návrhářka Natali Ruden v prostorách Forum Karlín. Jak je ve zvyku, Natali Ruden pojala přehlídku své kolekce opravdu velkolepě a několik stovek návštěvníků mohlo oči nechat na předních českých modelkách a propracovaných modelech kolekce Ocean, kterou návrhářka doslova “vytopila” úžasnou atmosféru. Ty byly tentokrát připraveny ve volnějším stylu za použití jemnějších materiálů, než na jaké jsme od návrhářky zvyklí z předchozích kolekcí. Koneckonců přesvědčte se sami.

OCEAN 2017 – New collection ! #nataliruden #fashionshow #fashion #style #newcollection #newcollection #smile #forumkarlin

Příspěvek sdílený Natali Ruden (@natali_ruden_official),

Andrea Verešová, Nicol Švanterová, Tereza Jelínková, Gabriela Kratochvílová nebo Veronika Chmelířová a spoustu dalších krásných modelek vyneslo několik desítek modelů a návrhářka sklidila famózní úspěch. Celou akcí provázel moderátor Leoš Mareš a svého úkolu se zhostil na výbornou. Příjemným zpestřením bylo vystoupení zpěváka Alexe Luny, který svým jemným hlasem podtrhl význam kolekce Ocean.