Back
Image Alt

Návrhářka představila novou barevnou kolekci

Návrhářka představila novou barevnou kolekci

Módní návrhářka Natali Ruden stylovým způsobem přivítala letní dny, když 2. června představila svoji novou kolekci. Hedvábné letní modely z její dílny jsou plné zářivých barev a není se proto čemu divit, že nadchly třeba i modelku Andreu Verešovou a zpěvačku Karolínu Krézlovou.

Prezentace nových modelů proběhla v pražském Butiku Natali Ruden a sama návrhářka ji zhodnotila velice kladně: „Akce se opravdu velmi vydařila a já jsem nesmírně spokojená, že se Vám kolekce líbí,“ napsala na svůj Facebook. Pochlubila se navíc i s tím, že díky inovativní technologii výroby látek se její modely nemačkají, což jistě jejich budoucí majitelky ocení.

Natali Ruden ve svém kalhotovém kostýmku (vlevo), na fotografii s Andreou Verešovou (uprostřed) a zpěvačka Karolína Krézlová (vpravo). Foto: Facebook N. Ruden.

Natali Ruden (vlevo), na fotografii s Andreou Verešovou (uprostřed) a zpěvačka Karolína Krézlová (vpravo). Foto: Facebook N. Ruden.

Natali Ruden si pro představení svých nových letních modelů vybrala tři krásné modelky, z nichž je bezpochyby nejznámější Česká Miss Earth 2013 Monika Leová. Krásu a půvab však nelze upřít ani jejím kolegyním, modelkám Kateřině Malé a Nikole Dotkové.

Jak se vám modely z dílny Natali Ruden líbí? Více fotografií i informací naleznete na Facebookové stránce této oblíbené návrhářky.

Foto: Facebook N. Ruden.

Foto: Facebook N. Ruden.