Back
Image Alt

Nejkrásnějším mužem planety je Čech!

Nejkrásnějším mužem planety je Čech!

Z thajského Čiang Mai přišla skvělá zpráva. Na mezinárodní soutěži Mister Global 2016 získal první místo zástupce české krásy Tomáš Martinka! Ten na tuto soutěž postoupil díky svému umístění v klání Muž roku, kde skončil na druhém místě.

„Jsem hrozně rád, že tady jsem, je to pro mě velmi cenná životní zkušenost, potkal jsem tu zase spoustu skvělých lidí. Tak mi držte palce!“ vzkázal Tomáš Martinka před finálovým večerem. Toho se zúčastnilo 22 soutěžících. Na druhém místě nakonec skončil reprezentant Thajska Thawatchai Jaikharn a bronzovou příčku obsadil Španěl Chema Malavia.

„Za Tomáše jsem moc šťastný,“ řekl David Novotný, organizátor soutěže Muž roku. „Máme opravdu krásné muže s charisma a on to jen potvrzuje. Jeho nejde nemít rád. Každý, kdo ho poznal, si ho musel zamilovat. Je tak bezprostřední a věčně se směje.“

Foto: Mister Global.

Foto: Mister Global.

Češi na poli mezinárodních soutěží neslaví úspěchy příliš často, na druhou stranu jsou však i méně úspěšné země. Nelze navíc nevzpomenout, že Miss World 2006 se stala česká kráska Taťána Kuchařová.