Back
Image Alt

Nikol Moravcová sportuje naplno

Nikol Moravcová sportuje naplno

Známá česká bloggerka, moderátorka a bývalá modelka Nikol Moravcová se na svém Instagramu už nejednou pochlubila krásně vyrýsovanou postavou. A není se čemu divit, slovo sport jí totiž opravdu není cizí.

Polyká kilometry

Nikol při běhání.  Foto: Instagram N. Moravcové.

Nikol při běhání. Foto: Instagram N. Moravcové.

Nikol se často chlubí krásnými fotografiemi ze svých běžeckých výletů. Bloggerka je očividně ve formě, mnohdy ukazuje opravdu záviděníhodná čísla, 5 Km je pro ni jako nic. To potvrdila i svojí poslední běžeckou fotografií s výkonem 5,21 Km, kterou doplnila o komentář: „Dneska jen na poštu a zpátky.“

Ve stylovém běžeckém oblečení ji můžete potkat i vy, pokud tedy také běháte po matičce Praze. Nikol už se v běžeckém ukázala třeba na Vyšehradě a u jejích fotografií pochopitelně najdete i tolik oblíbený tag #zalepsija. Kdo se k ní přidá?

Nebojí se ani jiných výzev

Běhání však není jediný sport, kterému Nikol holduje. S přítelem si užívá si také na longboardu, obdobě skateboardu, který už se jí několikrát ošklivě vymstil. To, že upadla, odřela si ruce a kolena a zlomila nějakou tu kost, ji však neodradilo. Doufejme, že dnes je již jistější v kolenou a další úrazy ji minou. Sama jim předchází tím, že už raději nosí helmu a chrániče, což jí chválíme. Jistota je jistota.

Dnes už raději bloggerak nosí chrániče. Foto: Instagram N. Moravcové.

Dnes už raději bloggerak nosí chrániče. Foto: Instagram N. Moravcové.

Se svými fanoušky se často dělí také o své fotografie na paddleboardu (obdoba surfingu). Tento sport se dá provozovat i bez vln, Nikol si jej tak užívá v centru milované Prahy, na Vltavě. Na mnohých jejích fotkách tak najdete, kromě krásné blondýnky, i oblíbené pražské pamětihodnosti.

Zdravý životní styl

Bloggerka se snaží žít velmi zdravě. Kromě toho, že ráda sportuje, také zdravě jí. Na jejím instagramu tak můžete narazit i na fotografie ovoce, tolik oblíbených smoothies koktejlů, zeleninových salátů či ryb.

Pokud vás tato mladá divoška inspirovala, můžete ji sledovat nejen na sociálních sítích ale také na jejím blogu, který vede společně se svými kamarádkami.