Back
Image Alt

Nikol Švantnerová se pochlubila s šaty na Miss Universe

Nikol Švantnerová se pochlubila s šaty na Miss Universe

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová už zanedlouho odletí reprezentovat naši malebnou zem na Miss Universe do Las Vegas. Šaty, které si s sebou naše nejkrásnější krajanka poveze, jsou stejně hříšné, jako toto město. Jste na ně zvědaví?

64. očník Miss Universe odstartuje již brzy

Mezinárodní soutěž Miss Universe vyvrcholí 20. prosince 2015, začne však již o tři týdny dříve. A protože se toto datum kvapem blíží, začíná Nikol Švantnerová pomalu balit kufry. Je jasné, že si toho s sebou poveze spoustu, nejdůležitější jsou však bezesporu večerní šaty, plavky a pak také národní kostým.

Šaty od Terezy Sabáčkové. Foto: Česká Miss.

Šaty od Terezy Sabáčkové. Foto: Česká Miss.

Zatímco s plavkami se Nikol pochlubila na svém Instagramu už před několika dny, šaty se rozhodla ukázat až nyní, po poslední zkoušce. Stejně to nedávno udělala i její kolegyně Andrea Kalousová, která již nyní bojuje na soutěži Miss World. Nikoliny šaty jsou však bezesporu mnohem odvážnější.

Nikol s Terezou Sabáčkovou. Foto: Česká Miss.

Nikol s Terezou Sabáčkovou. Foto: Česká Miss.

Sabáčková & Kalouda

…to jsou jména módních návrhářů, kteří se o šaty postarali. S Terezou Sabáčkovou nespolupracuje tato třiadvacetiletá Miss poprvé, dalo by se říct, že je její dvorní návrhářkou.

Nikol Švantnerová bude mít na místě opravdu z čeho vybírat, pro finálový večer totiž potřebuje šaty jen jedny. „Vezu troje nádherné šaty a rozhodnu se na místě, podle konkurence,“ usmívala se. „Šaty možná jsou odvážnější, ale tam je potřeba na první pohled zaujmout, a to si myslím, že splní,“ dodala také na vysvětlenou.

Jaké šaty vás oslovily nejvíc? Sama Nikol přiznala, že jejím favoritem je kanárková róba. „Chtěla jsem žluté šaty, holky se této barvy často bojí, tak jsem si jistá, že nás tam v téhle barvě nebude moc a já tak vyniknu,” přiznala.

Národní kostým od Petra Kaloudy. Foto: Česká Miss.

Národní kostým od Petra Kaloudy. Foto: Česká Miss.

Národní kostým tentokrát není typickou variací českého kroje, ale přesto ukazuje, čím jsou Čechy tak typické – sklem a folklorem. Vytvořily jej čtyři studentky umění a designu pod vedením módního návrháře Petra Kaloudy. Součástí modelu je i vysoká čelenka, kterou má na svědomí firma Moraviaflor.

Zabalit kufry na tak velkou soutěž dá práci!

Nikol Švantnerová přiznala, že co se týče balení, je naprosto typická žena. „Vždy toho s sebou vezu mnohem více, než potřebuji,“ svěřila se. Kromě šatů, které na místo poputují ve speciálních vacích, si s sebou Nikol veze také plnou šperkovnici od ŠENÝR Bijoux. V kufru už však mají místo i její dva talismany – plyšová beruška a sloník.

Doufáme, že jí přinesou štěstí!