Back
Image Alt

Nikol Švantnerová v Las Vegas boduje se svým Instagramem

Nikol Švantnerová v Las Vegas boduje se svým Instagramem

V minulém článku jsme vám psali o tom, jak se má na Miss World Andrea Kalousová. V cizině je však i Nikol Švantnerová, která nás nyní reprezentuje na Miss Universe. I ona už zaznamenala první drobný úspěch, pojďme se proto podívat, o co jde!

#nikolsvantnerova

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová v americkém Las Vegas rozhodně nezahálí. Dokonce už se může pochlubit i s prvním příjemnou zprávou. Její profil na sociální síti Instagram totiž patří mezi prvních šestnáct nejsledovanějších. Sama to nazvala, jako svůj první maličkatý úspěch.

Tak co kdybychom Nikol ještě trochu pomohli? Její Instagram najdete tady – stačí jednou kliknout a získáte všechny informace o této světové soutěži. Česká Miss totiž pravidelně postuje o všem, co se na Miss Universe děje.

Nikol sází i na výrazné barvy svého oblečení. Foto: Facebook N. Švantnerové.

Nikol sází i na výrazné barvy svého oblečení. Foto: Facebook N. Švantnerové.

Poznávej a pomáhej

Soutěžící se nejen poznávají, ale i tvrdě trénují. Nácviky choreografie už jsou v plném proudu a Nikol Švantnerová proto vítá každou příležitost, kdy může odložit šerpu a hlavně vysoké podpatky: „Ten pocit, když řeknou: neformální a pohodlné oblečení, boty bez podpatku a žádné šerpy. :)” napsala k jedné ze svých fotografií.

Dívky ale také společně poznávají nová místa. Las Vegas je velké město a soutěžící tak mají mnoho možností. Nikol třeba navštívila ruské kolo High Roller – pochlubila se s tím, jaký je z něj v noci dech beroucí výhled. Zapózovala i s Las Vegaskou obdobou Eiffelovi věže nebo se závodními auty na dráze Exotics Racing.

Nikol to v rychlém autě sluší. Foto: Facebook N. Švantnerové.

Nikol to v rychlém autě sluší. Foto: Facebook N. Švantnerové.

National Gift Auction

Jednou z dalších akcí, jenž je spojena s většinou velkých soutěží krásy, je aukce národních darů. Miss Universe pochopitelně není výjimkou, i sem si všechny dámy přivezly drobnosti, které byly před několika dny konečně vydraženy.

Často se jednalo o obrazy, sochy či stylové doplňky. K vidění byly ale i kroje, hudební nástroje nebo podepsané sportovní dresy. Nikol Švantnerová si s sebou přivezla brož v podobě sobíka. Ten byl ještě stylově doplněn o vlajku české republiky, aby bylo patrné, odkud šperk pochází.

Nikol si během dražby užila i spoustu legrace. Foto: Facebook N. Švantnerové (vlevo) a Miss Universe 2015 (vpravo).

Nikol si během dražby užila i spoustu legrace. Foto: Facebook N. Švantnerové (vlevo); Miss Universe 2015 (vpravo).

Nikol už absolvovala i Talent Show, kde vsadila na umělecký přednes. Se svojí básničkou docela jistě nejen oslnila, ale nejspíš i pobavila. Ostatně, úsměv je jí vlastní. “Žádný zpěv, žádný tanec, budu originální a budu recitovat básničku, kterou jsme s pomocí mamky a bratra vymysleli. Je to o mě, o naší zemi, mém snu,” napsala Nikol na svůj Facebook.

Pokud jste na Nikolinu báseň zvědaví, podívejte se na následující stránku.