Back
Image Alt

Nikol Švantnerová zářila na openingu zimní sezóny na ledovci Mölltal

Nikol Švantnerová zářila na openingu zimní sezóny na ledovci Mölltal

Česká královna krásy Nikol Švantnerová se nijak netají svojí láskou ke sportu. I proto jsme ji mohli vidět na slavnostním openingu lyžařské sezony v Alpách, kam dorazila společně se svojí maminkou Danou.

Rodina je pro Nikol důležitá

Modelka s nadšením svěřila novinářům, že si společný výlet se svojí maminkou nesmírně užila. Mamka mi dělala super parťačku. Moc se jí tu líbilo, a to je pro mě nejdůležitější,“ nechala se Nikol slyšet. „Takhle samy, jen my dvě, jsme spolu netrávily čas ani nepamatuju. Možná na Vánoce, ale to jsme se spíš viděli jako celá rodina.“

Nikol s maminkou Danou. Foto: Rakousko cz.

Nikol s maminkou Danou. Foto: Rakousko cz.

Dámská jízda se opravdu vydařila. Počasí bylo nádherné a mimo lyží a snowboardu si tak obě ženy mohly užít i opalování. Nikol se dokonce občas proháněla na sjezdovkách jen v tričku, protože sluníčko příjemně hřálo. Akce byla navíc spojena i s dalšími výhodami a doprovodný program byl opravdu bohatý.

Tím nejlepším zážitkem z celého výletu byla pro modelku noční jízda rolbou na vrcholek ledovce Mölltal. Ten se tyčí v monumentální výšce 3 122 m. n. m. „Na to opravdu nikdy nezapomenu,” svěřila se nadšená Nikol Švantnerová.

Nikol řádila na sjezdovkách jen v tričku. foto: Rakousko cz.

Nikol řádila na sjezdovkách jen v tričku. foto: Rakousko cz.

Slavnostní opening s módní přehlídkou

Kromě Nikol Švantnerové se na této akci, jež oslavovala úspěchy lyžařského portálu Rakousko.cz, ukázala také celá řada fotbalistů. Zakladatelem webu je totiž jejich bývalý kolega Petr Kopal. Nechyběl zde Antonín Panenka, Jak Berger ani Karol Dobiáš. O zábavu se postaral moderátor Jan Čenský.

Pomyslnou třešničkou na dortu pak byla módní přehlídka, které se Nikol Švantnerová také zúčastnila. Její práce je pro ni vášní a připravuje se navíc na další významnou soutěž, během které si pro změnu užije trochu teplejší podnebí. „V nejbližší době mě čeká let do Las Vegas na Miss Universe, která má finále 20. prosince,“ připomněla modelka.

Nikol si výlet užila. Foto: Rakousko cz.

Nikol si výlet užila. Foto: Rakousko cz.

Nikol, coby stávající Česká Miss 2015, se pochopitelně ukáže i na některých castinzích na novou Českou Miss, o které jsme vám psali v tomto článku.