Back
Image Alt

Noblesní show na Pražském hradě pod taktovkou Osmanyho Laffity a BMW

Noblesní show na Pražském hradě pod taktovkou Osmanyho Laffity a BMW

V historických prostorách Jízdárny Pražského hradu se poprvé v historii objevil automobil. Nešlo však o žádnou recesi ani o dopravní nehodu, luxusní značka BMW zde totiž představovala novou řadu svých vozů. A protože se jednalo o velkou společenskou akci, nechyběla zde ani módní přehlídka, na které se byly k vidění přední české modelky ve večerních šatech návrháře Osmanyho Laffity.

Akce se zúčastnila celá řada VIP hostů a my jsme měli to štěstí, že jsme také obdrželi pozvánku. Můžete se tak těšit na reportáž, ve které jsme pro vás vyzpovídali samotného Osmanyho Laffitu, make-up artistu Lukáše Berana a modelku Agi Zargalsaichan.

Foto: Hermínapress.

Foto: Hermínapress.

Osmany Laffita zabodoval nejen za volantem módní show

Návrhář se stal ambasadorem značky BMW pro Českou republiku, což, mimo jiné, znamená i to, že se nyní bude v tomto luxusním voze nové generace vozit. Stejné pocty se dostalo i přednímu hudebníkovi, houslistovi Pavlu Šporclovi. Oba pánové si pózování s automobilem užívali, stále rozdávali úsměvy a dobrá nálada z nich přímo sálala.

Osmany Laffita s moderátorkou Ivou KUbelkovou. Foto: Herminapress.

Osmany Laffita s moderátorkou Ivou Kubelkovou. Foto: Herminapress.

Atraktivní módní přehlídka modelů z dílny Osmanyho Laffity měla taktéž velký úspěch. Modelky, mezi kterými ani tentokrát nechyběla naše krásná kolegyně Petra Růžičková, se představily v luxusních společenských večerních šatech. A zcela bez nadsázky můžeme říci, že tyto krásné dámy měly stejný, ne-li větší ohlas, jako nové vozy.

Hvězdná společnost pro BMW řady 7

Akci, která proběhla 24. listopadu pod patronátem společnosti Stratos Auto, provázela spousta známých tváří. Pozornost přitahovala půvabná Iva Kubelková, která se ujala moderování večera.

Značka BMW je známá i díky své podpoře českého sportu a umění, není se proto čemu divit, že dorazily i takové persony, jako je Roman Šebrle a Vavřinec Hradílek. Nechyběla ani známá trojice bavičů Jakub Kohák, Richard Genzer a Michal Suchánek.