Back
Image Alt

Nové partnerství s Czech Beauty

Nové partnerství s Czech Beauty

Zaujala vás nedávno zveřejněná reportáž o Open-Air Foto Festivalu, kterého se zúčastnily finalistky soutěže Czech Beauty? V tom případě pro vás máme výbornou zprávu – navázali jsme totiž partnerství s Czech Beauty, jehož pořadatelem je fotograf Jan Hodač. Vy se tak můžete těšit na mnoho novinek z castingů, z průběhu samotné soutěže i ze zákulisí!


Czech Beauty se bude letos konat již podruhé. Loňského ročníku této soutěže o nejkrásnější českou fotomodelku se zúčastnily desítky dívek, ze kterých bylo vybráno 25. semifinalistek. Porota, sestavená z fotografů, zástupců médií a společnosti, posléze vybrala 12. finalistek. Ty získaly jedinečnou možnost pózovat v klubu La Fabrica pro přední české fotografy. Vítězná dívka obdržela z rukou fotografa Jana Saudka prestižní cenu, a její fotografie se objevila na titulní stránce časopisu Playboy.

Vítězky pochopitelně získají nespočet cen – některé jsou hodnotné (věnovala je společnost Alza), většina z nich však pomůže rozjet jejich kariéru foto-modelky na plné obrátky. Dostanou možnost zúčastnit se fotografických workshopů, stát se hosteskami na VIP akcích a budou mít medailonek v pořadu Intim Night na Barrandov TV (a to jsou jen některé z cen, které jsou připraveny).

f_finalistky-czech-beauty-foto-petr-kucharFinalistky loňské Czech Beauty (foto Petr Kuchař)

Letošní ročník odstartuje co nevidět, stále však ještě máte šanci se do soutěže zapojit a to až do 31. 7. 2015. Co proto musíte udělat? Na webových stránkách Czech Beauty stačí jen vyplnit formulář. Kdo ví, třeba budete mít štěstí. Za zkoušku to určitě stojí, nemyslíte?

A pokud se na to necítíte, nejste dost stará nebo při vás prostě jen tentokrát nebudete stát štěstí, můžete se těšit alespoň na naše exkluzivní reportáže z průběhu soutěže.