Back
Image Alt

Novou královnou krásy se stala Michaela Habáňová ze Zlína!

Novou královnou krásy se stala Michaela Habáňová ze Zlína!

Včera se v brněnské DRFG aréně rozhodlo o letošní České Miss. Celý galavečer se nesl v poklidném duchu za doprovodu moderátora Petra Říbala a nebyla nouze o pěvecká a taneční vystoupení.
Hned v úvodu měly dívky nacvičenou společnou choreografii, při které je doprovázel zpěv finalistky pěvecké soutěže Hlas Československa Kristýny Daňhelové. Dalšími vystupujícími byli např. zpěvačka a Youtuberka Gabriela Heclová, zpěvák Jan Nedvěd nebo Dětský balet Praha. Nemohla samozřejmě chybět odborná porota, do které usedla např. dnes už bývalá Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Miss World 2016 Natálie Kotková nebo Felix Slováček.

Během večera se uskutečňovaly živé vstupy ze zákulisí, při kterých byly finalistky postupně vyzpovídány. Také jsme mohli vidět unikátní videa ze soustředění, které dívky před finále absolvovaly. Absolvovaly ale také kurz přežití, v rámci kterého byla vyhlášena Miss Survival, kterou se stala dívka s č. 10 Markéta Matoušová, dále byla vyhlášena Miss Online, kterou se stala dívka s číslem č. 4 Michaela Habáňová, rodačka ze Zlína, která v tu chvíli ještě neměla ani tušení, že se za pár okamžiků stane novou Českou Miss pro rok 2017.

Nebyla ani nouze o módní přehlídky. Finalistky se předvedly v národních kostýmech, pánové nepřišli o promenádu ve spodním prádle a nakonec při vyhlašování výsledků v doprovodu zpěváka Jana Nedvěda finalistky měly na sobě nádherné večerní róby návrhářky Petry Pilařové.

Výsledky:

Česká Miss 2017 – č. 4 Michaela Habáňová

 

Miss Supranational 2017  – č. 9 Tereza Vlčková

FOTO: Petra Odrazilová

 

Miss Earth  2017 – č. 5 Iva Uchytilová

FOTO: Petra Odrazilová