Back
Image Alt

Novou Miss World se stala indická studentka medicíny!

Novou Miss World se stala indická studentka medicíny!

Rok se s rokem sešel a opět přišel čas na jednu z největších soutěží krásy. O titul Miss World opět bojovaly krásky z celého světa, tentokrát v krásném čínském městě San-ja.

Sedmašedesátý ročník této soutěže se uskutečnil v sobotu 18. listopadu. Nutno podotknout, že oproti jiným soutěžím krásy je tato velice pestrá, co se týče soutěžních disciplín. Soutěžící krásky se utkaly například ve sportu, v talentu a  mnoha dalších zajímavých disciplínách. Novinkou pro tento rok byla disciplína s názvem „Head to Head challenge“. Jedná se o speciální disciplínu, kdy jsou soutěžící rozděleny do dvaceti skupin po šesti národnostech a odpovídají na různé otázky.

Odborná porota, ve které se objevily například předešlé vítězky nebo lidé z týmu Miss World, měla opět velmi těžké rozhodování. Vítězkou se nakonec stala studentka medicíny z Indie Manushi Chhillar, která je tak šestou Indkou, která vyhrála tuto soutěž. „Děkuji všem za neustálou lásku, podporu a modlitby“, napsala Manushi na Twitter. Jako druhá se umístila Andrea Meza z Mexika a třetí skončila Angličanka Stephanie Hill.

Češka se nezúčastnila!

Letos mezi světovými kráskami chyběla zástupkyně České republiky. Každý rok se v rámci soutěže Česká Miss vyhlašuje česká Miss World, která  naši republiku reprezentuje. Současnému vedení soutěže však organizátoři Miss World pozastavili spolupráci a odebrali licenci. Jedinou Češkou, který kdy vyhrála Miss World byla Taťána Kuchařová Gregor v roce 2006.

Finálová pětice. Foto: Miss World

Vítězná trojice. Foto: Miss World

Miss World pro rok 2017 Manushi Chhillar. Foto: Miss World

Korunovace vítězky. Foto: Miss World