Back
Image Alt

Nový koncept České Miss slibuje snovou kariéru!

Nový koncept České Miss slibuje snovou kariéru!

První říjnový týden proběhla médii informace a poté oficiální tisková zpráva o tom, že soutěž krásy Česká Miss získala nové vedení, kterým se stala sympatická Eva Čerešňáková a její partner Martin Ditmar. Energická dvojice chce soutěž pozvednout na vyšší úroveň, přizpůsobit ji nárokům dnešní doby a po dobu celého jejího průběhu být více v kontaktu nejen se samotnými soutěžícími, ale i neméně důležitými diváky.

Eva Čerešňáková a Martin Ditmar, nové vedení soutěže Česká Miss, zdroj: Česká Miss

Eva Čerešňáková a Martin Ditmar, nové vedení soutěže Česká Miss, zdroj: Česká Miss

Oproti minulým ročníkům, kdy v soutěži krásy dominovalo pouze zahraniční soustředění finalistek a poté finálový večer přenášený televizí, nové vedení přišlo i s novým konceptem, které soutěž pojalo jako celoroční, komplexní a zajímavý online projekt. Součástí tohoto projektu je na straně jedné Studio Miss s mnoha významnými hosty, a na straně druhé cíl vtáhnout veřejnost do zákulisí a průběhu soutěže – od castingů přes přípravy a pokroky jednotlivých soutěžících až samotné zvolení královny krásy. „Online koncept ale neznamená, že chceme upustit od televizního vysílání. Pouze rozšiřujeme kanály, kterými bude projekt komunikován a zároveň nabídne divákům stát se součástí, od samého počátku a po celou dobu. Nový koncept budeme našim televizím představovat a o spolupráci jednat,“ vysvětluje Martin Ditmar.

Vedení České Miss představilo její nový koncept, zdroj: David Váňa

Vedení České Miss představilo její nový koncept, zdroj: David Váňa

Jakožto prestižní národní soutěž české krásy přistupuje nová Česká Miss i ke svým budoucím finalistkám komplexně a chce jim pomoci získat vzdělání v oblasti vystupování, vyjadřování, společenského chování i stylingu a to za soustavné spolupráce odborníků z rozličných oborů. Na finalistky i vítězky čekají hodnotné ceny a finanční odměna, dále potřebná medializace, focení kampaní, účast na světových soutěžích či propojení s charitativními projekty.

Pokud vás nový koncept soutěže stejně nadchl, již ve dnech 24.11.-8.12. proběhnou castingy  na Českou Miss 2017! Krása má mnoho podob a je vždy umocněna, když žijeme zdravě. I proto je tématem letošního ročníku soutěže zdraví, krása a voda, jinými slovy zdravý životní styl. […] Přeji vám všem mnoho odvahy na cestě za vašimi sny a těším se na setkání na některém z castingů,“ uzavírá Eva Čerešňáková, výkonná ředitelka a tvář soutěže Česká Miss.

https://www.youtube.com/watch?v=aOCIbx7H3UM