Back
Image Alt

Nový model Blanky Matragi tentokrát putoval do Mexika

Nový model Blanky Matragi tentokrát putoval do Mexika

Akademická malířka, oděvní výtvarnice a módní návrhářka žijící střídavě v Praze a v Libanonu je známá a světově proslulá jak svou nenapodobitelnou tvorbou, tak originálními návrhy šatů nejen pro slavné a bohaté, ale i pro členy královských rodin.

Jeden z modelů její poslední kolekce inspirované vzduchem, byl rezervován pro populární mexickou zpěvačku, modelku a herečku Ninel Conde na udílení cen TVyNovelas Awards 2017, které se konalo v Mexiku. Hvězda mexických telenovel si prý českou návrhářku vyhlédla na Instagramu!

Šaty se poprvé objevily na odiv veřejnosti na listopadové módní galashow v pražském Obecním domě, kde Blanka Matragi opět slavila obrovský úspěch.

Návrhářka se svěřila s obavami a maximální opatrností, se kterou byly šaty převezeny do Los Angeles ke stylistovi slavné hvězdy, než putovaly dále do Mexika. Zajištění, aby šaty dorazily na místo bez poškození, bylo podle jejích slov velmi náročné, stejně jako vyřízení pojištění.

Slavná návrhářka však může být nakonec více než spokojená. Šestačtyřicetiletá Ninel Conde neskrývala nadšení a pochlubila se svým novým kouskem do šatníku na sociálních sítích, což přimělo další bohatou Mexičanku objednat si u Matragi rovnou čtyři podobné modely šatů.

#premiostvnovelas2017

Příspěvek sdílený Ninel Conde🌟sitio Oficial (@ninelconde),

Blanka Matragi získala v Praze roku 2002 prestižní cenu Salvadora Dalí a od roku 2003 je držitelkou čestného titulu Významná česká žena ve světě.