Back
Image Alt

Novým Mužem roku je tenhle svalnatý drsňák!

Novým Mužem roku je tenhle svalnatý drsňák!

Česká republika se může chlubit nejen půvabnými dívkami, ale i krásnými muži. Důkazem toho bylo letošní finále již 17. ročníku soutěže Muž roku, které proběhlo 26. srpna v Náchodě. Slavnostního galavečera se zúčastnilo 12 finalistů, vítězem se však mohl stát jen jeden z nich. Tím šťastným byl nakonec Josef Kůrka, který se živí jako vězeňský dozorce.

„Doufám, že touto cestou se dostanu k filmu, protože to byl vždy můj sen. Absolutně jsem nečekal, že vyhraji, protože konkurence byla veliká. Děkuji rodině a přítelkyni za podporu,“ řekl překvapený vítěz, který bude Českou republiku reprezentovat na světové soutěži Mister International. Druhý Tomáš Dvořák pak pojede na soutěž Mister Global a Miroslav Dubovický, který skončil na krásném třetím místě, se zúčastní klání Mister Universe.

Trojice nejkrásnějších mužů. Foto: ČTK.

Trojice nejkrásnějších mužů. Foto: ČTK.

Akce, které se zúčastnila Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, ale i loňská Miss a modelka Nikol Švantnerová či modelka Gabriela Dvořáková, má jako již tradičně dobročinný podtext. Výtěžek proto poputuje na charitativní účely. „Letos bude věnován Martinovi Zachovi, vítězi Muže roku 2009 na jeho rehabilitaci po těžkém úraze, Stacionáři Nona a Stacionáři Cesta v Náchodě,“ vysvětlil pořadatel akce David Novotný.

V hledišti pochopitelně nemohl chybět ani loňský vítěz Jakub Kraus, kterého doprovázel vítěz světové soutěže Mister Intercontinental Pedro Mendez. Ten se do České republiky těšil hned z několika důvodů. „Krása českých žen je u nás vyhlášená, a tak se těším, že si je prohlédnu na vlastní oči. Také české pivo je prý nejlepší na světě, tak ho musím ochutnat,“ řekl Pedro, kterému se krátce po příletu splnilo jeho první přání. Přivítat jej totiž přišla čerstvě svobodná Miss Andrea Bezděková.

Jakub Kraus, Andrea Bezděková a Pedro Mendes. Foto: Archiv A. Bezděkové.

Jakub Kraus, Andrea Bezděková a Pedro Mendes. Foto: Archiv A. Bezděkové.