Back
Image Alt

NY Fashion Week v podání českých modelek

NY Fashion Week v podání českých modelek

Na oficiální zahájení slavného Fashion Weeku v New Yorku se sjely přední světové modelky i slavné celebrity. Své zastoupení měli na Manhattanu i Češi – na červeném koberci se totiž představily topmodelky Petra Němcová a Karolína Kurková.

Akce amfAR New York Gala se uskutečnila 10. února 2016 a jako vždy se bylo na co dívat. Nechyběla herečka Uma Thurman, sestry Paris a Nicky Hilton, modelky Adriana Lima a Heidi Klum, raper Jay Z či herec Robert de Niro. Dorazil i hvědzný pár Blake Lively a Ryan Reynolds.

Karolína Kurková v černém modelu: Foto: Michael Loccisano/Getty Images.

Karolína Kurková v černém modelu: Foto: Michael Loccisano/Getty Images.

Pozornost médií k sobě přitáhla i Karolína Kurková, která si vyrazila v černém kalhotovém kostýmu s tří-čtvrtečními nohavicemi a krajkovou aplikací. Model doplnila výraznými náušnicemi a kouřovým líčením. Celkově jí to velmi slušelo a rozhodně na ní nebylo poznat, že se po večerech stará o kojence.

“Jaká krásná noc se skvělými lidmi na amfAR New York! Jsem pyšná na to, že mohu podpořit jejich misi pro konec nemoci Aids,” napsala Karolína na svůj Facebook.

Foto: Ihot.

Foto: Ihot.

Petra Němcová zvolila na tuto charitativní akci zelené šaty s vysokým rozparkem a s průstřihy na bocích. Blonďaté lokny si nechala modelka rozpuštěné a nezapomněla ani na střídmé šperky.

Za zmínku jistě stojí i to, že přestože Petra Němcová si zatím vlastní miminko nepořídila, může se těšit z neteře. Malá Amélie se  před několika týdny narodila její sestře Olze.

Foto: Michael Loccisano/Getty Images.

Foto: Michael Loccisano/Getty Images.