Back
Image Alt

Odvážné šaty po Miss Kotkové vynesly hned dvě krasavice v jeden den!

Odvážné šaty po Miss Kotkové vynesly hned dvě krasavice v jeden den!

V loňském roce slavila akce Czech Snow Polo Masters velký úspěch, není se proto čemu divit, že se v roce letošním dočkala dalšího pokračování. Již čtvrtý ročník tohoto turnaje nabídl mimo sněhu a krásných koní také módní přehlídku, na které se představilo hned několik prestižních značek. Ve Špindlerově mlýně se tak sešla přední česká smetánka a opravdu se bylo na co dívat!

Svoji tvorbu zde prezentovalo také sourozenecké duo Ponerových, jejichž modely se v posledních letech staly velmi žádanými. Šaty z jejich dílny už se dostaly i do světa, když je na Miss World 2016 prezentovala Natálie Kotková. A právě jeden z modelů, který si s sebou plavovláska vezla do USA, slavil na Czech Snow Polo Masters hned dvojitý úspěch!

V rámci módní přehlídky vynesla stříbrobílé šaty z pštrosího peří a štrasu Česká Miss Gabriela Franková. Ta se často dostává do hledáčku objektivů díky svému bujnému dekoltu, který v těchto odvážných šatech s hlubokým výstřihem opravdu vynikl. Modelka se tak stala ozdobou přehlídkového mola, po kterém se mimo jiné prošla i Lenka Čepáková.

Foto: Arthur Koff.

Stejné šaty poté využila i jedna z moderátorek akce, slovenská herečka Lenka Vacvalová. Ta si díky princeznovské róbě splnila sen, když zapózovala jako legendární Popelka na koni. Podobně, jen v jiných šatech, fotografovala v loňském roce Nikol Švantnerová. Vzpomínáte?

„Moc jsem si focení užila, i když pršelo a byla strašná zima. Samozřejmě bylo také náročné mít venku oblečené takové šaty,“ svěřila se Lenka. „Ale když je ta možnost mít tu ty koně, to zasněžené prostředí a ty krásné šaty, tak proč bych to nevyužila?”