Back
Image Alt

Ohlédnutí za nabitou akcí Moda Fashion Day(s)

Ohlédnutí za nabitou akcí Moda Fashion Day(s)

Zámecká jízdárna v Českém Krumlově hostila 16. dubna 2016 již 2. ročník projektu Moda Fashion Day(s), na který jsme vás před časem zvali. Ne každý se však mohl oblíbené akce zúčastnit, a proto vám nyní přinášíme tuto exkluzivní reportáž.

Letošní ročník Moda Fashion Day(s) proběhl ve velkém stylu. Diváci měli šanci užít si prezentaci módního butiku Hala Bala, butiku Underwear – spodní prádlo či módní přehlídku značky Triola. Na 30 metrů dlouhém mole se se svými modely z kolekce Protože! představila také návrhářka Veronika Štěrbová známá jako Sophistic by Veronika.

Kolekce Veroniky Štěrbové oslovila i svojí barevností. Foto: Arthur Koff.

Kolekce Veroniky Štěrbové oslovila i svojí barevností. Foto: Arthur Koff.

Hlavním tahákem této akce však byla bezesporu oblíbená módní návrhářka Tatiana Kovaříková. Ta před vyprodaným sálem představila svoji kolekci pro jaro/léto 2016 a sklidila s ní velký úspěch. Pomyslnou třešničkou na dortu večerního programu se posléze stala zakladatelka kosmetické firmy Dermacol, paní Olga Knoblochová, která promluvila o 50. výročí své společnosti a také zavzpomínala na její začátky.

Známé tváře byly k vidění i na samotném přehlídkovém mole, po kterém se prošly třeba modelky Kateřina Votavová a Zuzana Pavlů. Objevily se zde také Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová či modelky Lucie Trajerová, Gabriela Dlouhá či Lenka Grundmanová.

Výjimečnou atmosféru této kulturní akce si můžete vychutnat i vy, a to díky fotografiím Arthura Koffa. Více snímků pak najdete na na Facebooku Moda Fashion Day(s).

Kateřina Votavová, Lenka Grundmanova a Zuzana Pavlů v modelech z kolekce Tatiany Kovaříkové. Foto: Arthur Koff.

Kateřina Votavová, Lenka Grundmanová a Zuzana Pavlů v modelech z kolekce Tatiany Kovaříkové. Foto: Arthur Koff.