Back
Image Alt

Opálené krásky jsou zpátky z Thajska

Opálené krásky jsou zpátky z Thajska

Finalistky České Miss 2016 mají za sebou své první společné soustředění v prosluněném Thajsku. A protože dámy už jsou zpět v bezpečí domova, je načase zrekapitulovat si, co všechno společně prožily. Jste zvědaví?

Soustředění se nerovná dovolené!

Mnozí z vás možná desítce finalistek v tichosti závidí, že si užily krásné prázdniny – věřte však, že skutečnost je zcela jiná. Dívky měly každý den naplánovaný téměř na minutu a volného času si příliš neužily. Vstávaly mezi čtvrtou a pátou hodinou ranní a večer padaly únavou rovnou do postelí.

Soustředění v Thajsku nebylo odpočinkem ani pro tým kadeřníků, vizážistů či pro i fotografova. Dívky byly stále v jednom kole a není se proto čemu divit, že po týdnu tvrdé práce uvítaly možnost trochu se odreagovat. Patronka soutěže Iva Kubelková se nad nimi smilovala a zařídila, aby si mohly užít alespoň jednu noc na parketu.

Foto: Česká Miss.

Foto: Česká Miss.

Zajímá vás, co všechno dívky během svého soustředění dělaly? Kromě fotografování se také účastnily mnoha společných aktivit. Zkusily si zahrát golf, trénovaly thajský box a navštívily také obrovskou tropickou botanickou zahradu, kde si užily show s opravdovými živými slony! A aby těch zvířat nebylo málo, zašly se posléze podívat i do Zoologické zahrady specializované na chov tygrů.

To ale není ani zdaleka vše! V Bangkoku absolvovaly kurz vaření, navštívily ostrov Jamese Bonda a zúčastnily se dokonce i oficiálního setkání se samotným starostou města Pattaya, kde patronka soutěže Iva Kubelková dostala i symbolický klíč k městu. Na to dívky rozhodně jen tak nezapomenou!

Foto: Česká Miss.

Foto: Česká Miss.

Na finálový večer se můžeme těšit již v březnu, kdy se dívky předvedou ve vší kráse před porotou. Ještě předtím však absolvují další soustřední, tentokrát už v České republice, konkrétně na farmě Čapí hnízdo.