Back
Image Alt

Originální metalická tetování

Originální metalická tetování

Není pochyb o tom, že tato smývatelná metalická tetování jsou naprostým trhákem letošního léta. Nosí je všichni, včetně slavných českých krásek – moderátorka Zorka Hejdová si jedno přivezla z Ibizy a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová má dokonce vlastní kolekci těchto tetování.

Nejlepší doplněk k vodě

Proč se stalo tetování takovým hitem? Protože si konečně můžete přestat lámat hlavu s vhodnými doplňky k plavkám. Už se nemusíte strachovat, že ztratíte stříbrný náramek, ani že vaše bižuterie po sobě zanechá ošklivý, zeleno-šedý povlak na kůži.

Flash tetování je pro tyto chvíle jako stvořené, protože se nedá ztratit, stojí pár korun a pokud vás omrzí, prostě si jej sundáte. Kvalitní tetování vám navíc vydrží minimálně tři dny, během kterých si nemusíte dělat těžkou hlavu s tím, jestli jste dostatečně okouzlující.

S takovým tetováním se chlubí Nikol Švantnerová. Foto: Instagram N. Švantnerové.

S takovým tetováním se chlubí Nikol Švantnerová. Foto: Instagram N. Švantnerové.

A je tu ještě jedno obrovské plus – zlaté a stříbrné metalické odstíny zajistí, že vypadáte trochu víc opálená, protože mají vůči vaší pokožce kontrastní barvu.

Žádná velká věda

Tato metalická tetování se aplikují stejně snadno, jako nalepovačky ze žvýkaček, které si pamatujete ze svých dětských let. Prostě jen vystřihnete motiv, který jste si vybrala, přiložíte si jej na kůži, navlhčeným hadříkem na něj chvíli tlačíte a posléze opatrně strhnete podkladový papír. Žádná alchymie!

Ve chvíli, kdy vás tetování omrzí, můžete se jej rychle a snadno zbavit za pomoci odličovače na bázi alkoholu. Skvěle poslouží také dětský olej.

Co tetování, to originál

Můžete vybírat doslova z tisíců různých vzorů. Vytetovat si tak můžete nejen osamocené obrázky, ale i náramky, náhrdelníky či prstýnky.

Zvolit si můžete orientální vzory, oblíbené peříčka, opeřené šípy nebo nápisy. A vše můžete podle libosti kombinovat, co vám jen síly budou stačit.

Kde se dají metalická tetování sehnat?

Zorka Hejdová vsadila na pírka. Foto: Instagram Z. Hejdové.

Zorka Hejdová vsadila na pírka. Foto: Instagram Z. Hejdové.

Otázka takříkajíc za všechny prachy. Pokud chcete kvalitnější tetování, které by mělo být zárukou trvanlivosti, podívejte se na partygirl.cz. Mimochodem, právě tam najdete kolekci nazvanou Nikol, jejíž tváří je Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Levnější varianty tetování můžete sehnat téměř všude. Pokud zabrousíte na Ebay.com, můžete vybírat doslova celé hodiny.