Back
Image Alt

Oživte svůj šatník ve stylu seriálových hvězd II.

Oživte svůj šatník ve stylu seriálových hvězd II.

minulém článku jsme se seznámily s těmi nejprofláknutějšími módními postavami, na jaké můžete v seriálech narazit. Dnes se proto podíváme na některé méně známé, přesto však krásně oblékané dámy, které si také zaslouží vaši pozornost.

Maura Isles (Rizzoli & Isles: vraždy na pitevně)

Sasha Alexander představuje doktorku Mauru Isles, patoložku, která žije pro nádherné věci. Hned v jednom z prvních dílů seriálu přiznává, že se neobléká krásně kvůli módě jako takové, ale proto, že obdivuje krásu svého oblečení, ruční práci a dokonale propracované věci. Je nasnadě, že se neobléká do konfekce. Můžeme ji vidět v oblečení mnoha velkých značek od Dioru přes Alexander McQueen až po Joie, Michael Kors či Marc Jacobs.

Z její řeči bychom si měli odnést, že luxusní značky nejsou pouze nositelem prestiže, ale především kvality. Můžeme vystopovat původ oblečení a ujistit se, že není vyráběno za směšné ceny v zemích třetího světa. Zapřemýšlejte o koupi kvalitních bavlněných šatů, které se nemačkají, nepouští barvu a nehrozí, že se vám na nich zasekne zip nebo že pustí nit.

Maura Isles má ráda kvalitní věci, jen proto je považuje za krásné.

Maura Isles má ráda kvalitní věci, jen proto je považuje za krásné.


Angela Montenegro a Camille Saroyan (Bones/Sběratelé kostí)

Michaela Conlin představuje malířku a IT specialistku Angelu Montenegro, která se módy rozhodně nebojí. Sází na krátké šaty a sukně s vysokým pasem v kombinaci s barvami a veselými vzory. Umělkyni v sobě rozhodně nezapře, často ji můžeme vidět v oblečení, které se svým námětem nějak vztahuje k umění. Inspirujte se tím a pořiďte si do šatníku něco nového s vesele barevným vzorem.

Michaela Conlin coby Angela Montenegro obléká barevné věci se vzory.

Michaela Conlin coby Angela Montenegro obléká barevné věci se vzory.

Patoložku Camille Saroyan ztvárňuje herečka Tamara Taylor. Kromě toho, že ukazuje svoji dokonalou postavu ve stovce různých variant pouzdrových šatů, je také živým důkazem toho, že některým ženám krátké vlasy opravdu svědčí.

Zajímavostí je, že tyto dvě ženy jsou natolik rozdílně vysoké, že Michaela Conlin v seriálu téměř nenosí boty na podpatku, aby kolegyni příliš nepřevyšovala. Je tak jednou z mála seriálových postav, jež obouvá balerínky.


Zoe Hart (Hart of Dixie/Doktorka z Dixie)

Zoe Hart je ztvárněna herečkou Rachel Bilson. Její styl je velmi různorodý, vždy se však snaží podtrhnout její ženskost a osobitý styl. Vsází na moderní oblečení, nebojí se barev a za pomoci stylistů se jí daří vypadat vždy krásně i v oblečení s leopardím vzorem, který v jiných případech mnohdy sklouzává k lacinosti.

Často zdůrazňuje své štíhlé nohy v elegantních šortkách, což je fenomén, který k nám bohužel zatím nedospěl, doufejme však, že se dočká uznání. Podívejte se, jak to Zoe sekne a vyrazte na lov. Vaše elegantní šortky na vás někde určitě čekají.

Vyzkoušejte elegantní šortky, stejně, jako Zoe Hart.

Vyzkoušejte elegantní šortky, stejně, jako Zoe Hart.