Back
Image Alt

Oživte svůj šatník ve stylu seriálových hvězd

Oživte svůj šatník ve stylu seriálových hvězd

televizními seriály se v posledních letech roztrhl pytel, není proto těžké, aby si každý našel ten svůj. Podívejme se na ně však z trochu jiného úhlu pohleduz pohledu módní nadšence, který hledá inspiraci, kde se jen dá.

Carrie Bradshaw (Sex ve městě)

Legendární postavu Carrie Bradshaw, jež ztvárnila americká herečka Sarah Jessica Parker, si dozajista ihned spojíte s tylovou sukní a lodičkami na závratně vysokém podpatku. Tato kombinace se pro ni stala naprosto typickou a mnoho žen ji začalo napodobovat. A tak odstartovala móda tzv. tutu sukní, které už jsou k dostání i u nás. Tak buďte odvážná a pořiďte si také jednu!

Carrie byla málokdy obutá do nízkých bot, což sice možná neprospělo jejím nohám, vždy však vypadala elegantně a žensky. Je sice zjevné, že ne každá z nás má na to, aby si pořídila arsenál bot značky Jimmy Choo, vysoké podpatky však mají něco do sebe. Tak co se poohlédnout po nových lodičkách?

Carrie Bradshaw v podání Sarah Jessicy Parker a její tutu sukně.

Carrie Bradshaw v podání Sarah Jessicy Parker a její tutu sukně.

Nové díly Sexu ve městě se zatím nechystají, nicméně vznikl seriál s názvem Carrie Diaries, který nám představuje mladou slečnu Parkerovou, která se obléká stejně stylově, jako její starší já. Často ji uvidíte i v oblečení z řetězců H&M nebo Topshop, není proto těžké, pořídit si něco v jejím stylu.


Serena van der Woodsen a Blair Waldorf (Gossip Girl)

Mezi aktuální seriálové módní ikony rozhodně nesmíme zapomenout zařadit tyto dvě dámy – Blake Lively alias Serena van der Woodsen a Leighton Meester coby Blair Waldorf. Dvě dámy z vyšší třídy, sázející na luxusní eleganci. Pravidelně je můžete vídat v róbách značek Ralph Lauren, Chanel, Oscar de la Renta, Marc Jacobs nebo v modelech od Very Wang. Ta je se seriálem spojena víc než jen okrajově, v osobním životě se totiž přátelí s Leighton Messter. Když se její postava v seriálu vdávala, ušila jí návrhářka pohádkové svatební šaty.

Módní kousky, které v seriálu sledujeme, jsou však natolik drahé, že představují téměř jiný svět. Můžete se však nechat strhnout a zainvestovat do sebe trochu víc, než obvykle. Ostatně, pokud vsadíte na nadčasové kousky, určitě nebudete litovat. Nepotřebujete novou kabelku? A máte už nový kabát na zimu?

Leighton Meester coby Blair Waldorf v seriálu Gossip Girl sází na barevné kabáty. Co máte na zimu připraveno vy?

Leighton Meester coby Blair Waldorf v seriálu Gossip Girl sází na barevné kabáty. Co máte na zimu připraveno vy?


Aria Montgomery a Hanna Marin (Pretty Little Liars)

Postava Arii Montgomery, kterou ztvárňuje Lucy Hale, je zcela odlišná od toho, co jsem prezentovala v článku doposud. Aria je totiž rebelská rockerka, nesází na eleganci a ženskost, ale na černou barvu, hroty a potrhané kalhoty. Ne každému takový styl sedí, jedno je však jisté – rozhodně je to mnohem pohodlnější, než jehlové podpatky. Aria nosí značku Mandi Line a hlavně se nebojí kombinovat. To je to, co byste sis z jejího vzezření měla odnést! Kombinuje různé doplňky a vytvořte si svůj vlastní styl.

Lucy Hale coby rebelská Aria Montgomery se nebojí hrotů ani kombinování doplňků-

Lucy Hale coby rebelská Aria Montgomery se nebojí hrotů ani kombinování doplňků-

Hanna Marin, kterou představuje herečka Ashley Benson, je naopak typicky moderní. Její styl je více dívčí, nosí značky jako je Parker, Amanda Uprichard nebo Joie. Hodně sází na sáčka různých barev, což je velmi rafinované. Sako totiž dokáže outfit zjemnit a zároveň oživit. Dá se vzít k jeansům, k sukni i k šatům a nikdy nevypadá nevhodně. A co vy, máte doma nějaké hezké sako?