Back
Image Alt

Pánové pozor! Tahle sexy modelka je znovu k mání!

Pánové pozor! Tahle sexy modelka je znovu k mání!

Zatímco současná Česká Miss si zvládla dát svůj vztah do pořádku, ta loňská už tolik štěstí neměla. Nikol Švantnerová před několika dny přiznala, že po téměř čtyřletém soužití se s fotbalistou Jakubem Horou rozešla. Už se od něj dokonce i odstěhovala.

„Přišli jsme na to, že už náš vztah nemá cenu dál slepovat a dávat tomu vztahu víc energie. Naše cesty se rozdělily a teď jsem za o ráda,“ přiznala modelka a držitelka titulu Česká Miss 2015. „Až s odstupem času vidím, že je to asi opravdu to nejlepší, co jsme mohli udělat.“

Tento vztah je již minulostí. Foto: Facebook N. Švantnerové.

„Momentálně se nejvíc věnuji sama sobě,“ smála se modelka v rozhovoru, ve kterém také vyvrátila domněnku, že by se k Jakubovi ještě vrátila. Tato situace již nastala v roce 2015, kdy se milenci po krátkém odloučení rozhodli svůj vztah obnovit. Jak je však vidno, žádný happy end se nekonal.

Do společnosti tak nyní Nikol Švantnerová chodí sama – bez partnera dorazila i na letošní vrchol plesové sezony, Česko-Slovenský ples. Navzdory tomu si však užila mnoho zábavy, společnost jí totiž dělaly její Missí kolegyně Jitka Nováčková a Natálie Kotková.