Back
Image Alt

Patnáctiletá Tatiana Zvolská je novou vítězkou Czechoslovak TopModel 2015

Patnáctiletá Tatiana Zvolská je novou vítězkou Czechoslovak TopModel 2015

Finále již třetího ročníku modelingové soutěže, jehož ředitelkou a hlavní tváří je česká modelka Simona Krainová, proběhlo ve čtvrtek 26. listopadu. Vítězkou tohoto slavnostního galavečera se stala teprve patnáctiletá Tatiana Zvolská ze Škvorce u Prahy.

Mimochodem, více o této soutěži, stejně jako o dalších Miss a modelingových klání, si nyní můžete přečíst na našem webu v záložce Soutěže.

Modelka ze základní školy

Tatiana Zvolská teprve nedávno oslavila své patnácté narozeniny, je žačkou v deváté třídě základní školy. To je i případ čtrnáctileté Laury Lukáčové z Chebu, která se umístila na druhém místě. Třetí skončila šestnáctiletá Nikola Říhová z Prahy.

To, že dívky jsou mladé, je v modelingu plusem. Jak však řekla Simona Krainová, která se cítí být ochránkyní mladinkých soutěžících, je podstatné, aby vítězka zůstala nohama na zemi: „Nejdůležitější je, aby dokázala rozlišit rozdíl mezi snem a realitou. Aby jí neuletěla hlava moc vysoko a náraz nebyl tvrdý. Modeling je tvrdá cesta a ne každá dívka uspěje,“ dodala.

Simona Krainová s partnerem. Foto: Greta Blumajerová.

Simona Krainová s partnerem. Foto: Greta Blumajerová.

Špičkoví modelingoví agenti z celého světa

O vítězce rozhodla desetičlenná porota předních zástupců modelingových agentur. Přítomní byly agenti z pařížských a newyorských Women, londýnských Models 1, milánské Why Not, tokijské Donna Models, barcelonské Trend a také headbooker z pořádající agentury Czechoslovak Models, Martin Brát.

Tatiana, která na pomyslném trůně nahradila loňskou vítězku Nikolu Krůželovou, se díky spolupráci se zahraničními agenturami může těšit na lukrativní nabídky a práci v cizině. Možná, že se díky tomu setká s Kendal Brown či Carou Delevigne, které jsou jejím vzorem. Jsem šťastná,” přiznala Tatiana. „Když vyhlásili moje jméno, tak jsem si myslela, že špatně slyším. Pak se mi chtělo hrozně brečet.”

Akce se zúčastnily i Kateřina Kozlová s Nikolou Krůželovou, které v této soutěži zvítězily předloni a loni. Na akci zavítaly i známé tváře českého showbiznisu, jako třeba herečka Ivana Jirešová nebo módní návrhářka a spisovatelka Františka Čížková.

Foto: Greta Blumajerová.

Foto: Greta Blumajerová.