Back
Image Alt

Pavlína Němcová, žádaná éterická topmodelka

Pavlína Němcová, žádaná éterická topmodelka

Pavlína Němcová je nejen ve světě uznávaná česká topmodelka, ale i herečka, producentka, tvář mnoha kosmetických a módních českých i zahraničních firem, návrhářka šperků a matka nyní již dospělého syna Alaina. S modelingem začínala tato rodačka z Děčína ve svých šestnácti letech v Paříži, společně s ikonickou Evou Herzigovou. Po dvou letech hvězdného působení se modelka provdala a založila rodinu. “V mém životě měl syn vždycky přednost, proto mi nedělalo problém odmítnout i velice zajímavou pracovní nabídku. V tomto jsem měla vždycky jasno,” vzpomíná na časy, kdy musela skloubit práci a péči o dítě.

Modelka Pavlína Němcová zapózovala pro Playboy, zdroj: Playboy

Modelka Pavlína Němcová zapózovala i pro Playboy, zdroj: Playboy

Ani komplikovanější rozvod ji nesrazil na kolena, tato houževnatá kráska vystudovala práva na pařížské Sorbonně a poté ještě ve Francii a navíc v New Yorku absolvovala kurzy herectví. Modelka má nejen krásné tělo a tvář, ale i srdce, ve své nadaci Šance pomáhá dětem z dětských domovů.

Ačkoli věk této topmodelky nezačíná překvapivě číslem dva ani tři, je pro svou štíhlou postavu, dlouhé nohy, křehký šarm a přirozenou, jemnou krásu ve světě modelingu stále velmi vyhledávánou a žádoucí. “Paradoxně mě to nyní baví víc než předtím. Není to povinnost, zakázky si dneska vybírám a záleží jen na mně, zda je přijmu, nebo ne,” promluvila nedávno modelka o svých současných pracovních zakázkách.

Modelka se může chlubit tělem bez zásahu plastické chirurgie, zdroj: Stock

Modelka se může chlubit tělem bez zásahu plastické chirurgie, zdroj: Stock

Nyní je éterická topmodelka čerstvě zamilovaná a září po boku svého libanonského přítele. „Nejkrásnější pro každou ženu je, když je naplněna její role tím, že se stane matkou a má rodinu,“ nechala se jednou slyšet modelka. Nechme se tedy překvapit, zda se nestane podruhé maminkou?