Back
Image Alt

Petra Němcová na přehlídce Herve Leger

Petra Němcová na přehlídce Herve Leger

Češka Petra Němcová už se sice nevěnuje modelingu tak aktivně, jako v minulosti, móda ji však stále zajímá. Není se proto čemu divit, že jsme na ni mohli narazit na New York Fashion Week.

Česká kráska v záři reflektorů

Petra Němcová patří mezi celebrity, jejichž věhlas hodně přesáhl české hranice. A protože móda je, společně s cestováním a charitou, náplní jejího života, nemohla pochopitelně na NYFW chybět. Ukázala se již při několika různých příležitostech a vždy jí to velmi slušelo.

Na Couture Council Award Luncheon Ceremony zvolila lehce průsvitné černé šaty, ujít si nenechala ani Herve Leger Fashion Show by Max Azria. Na této módní přehlídce se pro změnu ukázala v minišatech s barevnými geometrickými tvary.

Petra Němcová na NYFW. Foto: mbfashionweek.com

Petra Němcová na NYFW. Foto: mbfashionweek.com

Bok po boku s návrháři

Petra Němcová s modelkou Ninou Agdal. Foto: mbfashionweek.com

Petra Němcová s modelkou Foto: mbfashionweek.com

Kolekce Maxe Azria ji očividně zaujala, a to nejen krásnými kousky oblečení, ale i účesy, jež zdobily modelky. Kupodivu nešlo o žádné extravagantní výtvory, jak tomu na přehlídkových molech často bývá, návrhář vsadil na copy.

Petra Němcová se na svém twitteru se posléze svěřila, že si celou show nesmírně užila. „Enjoying the show. What a beautiful collection!!! napsala k fotografii s modelkou Ninou Agdal, která seděla na přehlídce hned vedle ní.

Mimo jiné se setkala i se samotným párem návrhářů. Max a Lubov Azria pak v zákulisí zapózovali po boku právě s Petrou Němcovou. Připojily se k nim i další dvě modelky, Charlotte McKinney a Beverly Johnson. Na přehlídku zavítala také mladá herečka Sami Gayle, známá především z filmového trháku Noe.

Herve Leger by Max Azria

Jak kolekce Herve Leger od Maxe Azria zaujala vás? Líbí se vám tento styl? 

Herve Leger NYFW. Foto: mbfashionweek.com

Herve Leger NYFW. Foto: mbfashionweek.com

Více fotografií najdete na následující stránce…