Back
Image Alt

Polonahá modelka skoro zastavila dopravu na pražské magistrále!

Polonahá modelka skoro zastavila dopravu na pražské magistrále!

O tom, že Petr Zapletal, známý spíše jako ZlyArt, je umělec v pravém slova smyslu, už teď opravdu nemůže být nejmenších pochyb. Vytvořil totiž tuto kontroverzní fotografii, na níž hraje hlavní roli modelka Tereza Hudáková. A to za plného provozu na pražské magistrále u Národního muzea!

Vítězka soutěže Top Model of the Year 2016 se prošla zimní Prahou jen ve spodním prádle a s černými křídly. Bylo jí sice chladno, ale i tak si tuto zajímavou akci užila. „Ten pocit se nedá popsat, to musí člověk zažít. Byla v tom zábava, adrenalin a taky velká zima,“ řekla Tereza Hudáková s úsměvem. „Všechno se navíc muselo stihnout během 30-ti  sekund, takže nebyl čas na chyby.“

Kvůli povětrnostním podmínkám trvalo celé focení asi jen 10 minut. I tak ale vyvolalo pořádný poprask. „Lidi nás zastavovali, fotili se s námi, pokřikovali,“ svěřil se Petr Zapletal. „Protože byly asi 3 stupně nad nulou a chvílemi i lehce pršelo, zopakovali jsme to celé asi 3x a pak už nám klepající se Terezy začalo být opravdu líto.“

Takhle Terezu viděli chodci. Foto: ZlyArt.

Fotografie, která vznikla z pohledu řidičů čekajících na zelenou, se však podařila i navzdory počasí a časovému omezení. Chodci totiž mají v tomto úseku na překonání přechodu jen 30 vteřin, a protože celá akce probíhala za normálního provozu, neměla výjimku ani Tereza. Právě kvůli adrenalinu se ale rozhodla tuto nabídku přijmout.

„Šlo o úplně jinou nabídku, byl v tom nejen super nápad, ale i odhodlání se od ostatních odlišit. Mám velmi ráda odlišné věci, stejně tak miluji adrenalin, takže tohle focení bylo přímo stvořené pro mě,“ svěřila se modelka závěrem.