Back
Image Alt

Pražský Fashion Week v kostce: na dvě desítky návrhářů ve světlech reflektorů

Pražský Fashion Week v kostce: na dvě desítky návrhářů ve světlech reflektorů

Jarní edici Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku jsme nechali s velkou pompou za sebou, nastává proto čas ohlédnout se za tím, co všechno bylo na této jedinečné módní akci k vidění. A bylo toho opravdu mnoho, představili se zde na dvě desítky módních návrhářů a přehlídková mola tak byla stále plná!

Sobotní blok módních přehlídek zahájil slovenský návrhář Miro Sabo se svojí sportovně laděnou kolekcí. Poté následovala prezentace mladé návrhářky Daniely Peškové, která je často označována jako budoucnost českého módního designu.

Miro Sabo (vlevo) a Daniela Pešková (vpravo). Foto: FB MBPFW.

Své modely zde představilo také designérské trio Miroslava Kohutiarová, Katarína Kopková a Antonín Soukup známé pod značkou LaFormela. I tentokrát došlo na jejich typické unisex mikiny či na výrazné pásky. Na geometrické obrazce poté vsadilo česko-italské duo Alter Era. Závěrečná přehlídka patřila slovenskému módnímu domu Nehera, který se pravidelně představuje také na pařížských dnech módy.

LaFormela (vlevo) a duo Alter Era (vpravo). Foto: FB MBPFW.

Nedělní program odstartovala módní přehlídka Petry Ptáčkové, která představila zejména stále oblíbenější polštářové bundy. Hned vzápětí se představila oblíbená značka Chatty, za kterou stojí návrhářky Anna Tušková a Radka Sirková. Chybět nemohla ani kolekce pánského oblečení návrháře Jana Černého či značky Blažek.

Petry Ptáčková (vlevo) a značka Chatty (vpravo). Foto: FB MBPFW.

Informace o pondělních a úterních módních přehlídkách najdete na následující straně…