Back
Image Alt

Přední modelky představily odvážnou kolekci Natali Ruden

Přední modelky představily odvážnou kolekci Natali Ruden

Návrhářka Natali Ruden stylově oslavila svoje dvacetileté působení v módní branži velkolepou akcí ve Fórum Karlín. Po přehlídkovém mole se prošly přední české a slovenské modelky, v hledišti zasedlo mnoho VIP tváří a nechyběl zde ani náš tým. Nenechte si ujít reportáž, kterou jsme si pro vás připravili –  vyzpovídali jsme i samotnou Natali Ruden!

Hvězdné molo

Mezi modelkami, které se předvedly v kouscích z návrhářčiny poslední módní kolekce MY WAY, nechyběla ani současná Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová. Ta k sobě strhla pozornost v průhledném modelu odhalujícím ňadra, sama však řekla, že už na sobě měla i odvážnější kousky.

“Jsem profesionálka a vždy vynesu to, co mi návrhář dá. Neřeším, jak to vypadá,” řekla Nikol v rozhovoru. “V zahraničí jsem předváděla i úplně průhledné modely. Tam se to neřeší vůbec. Dělám tuhle práci deset let, z počátku jsem se samozřejmě styděla, ale nyní už s tím nemám problém vůbec,” dodala ještě.

Po přehlídkovém mole se prošly i slovenská modelka Andrea Verešová či její méně známá krajanka Mária Zelinová. Nechyběly ani Gabriela Kratochvílová s Terezou Fajsksovou, Aneta Vignerová, Kateřina Sokolová, Gabriela Franková, Eliška Bučková nebo Veronika Procházková.

Nikol Švantnerová se předvedla v průhledném modelu. Foto: Koff.

Nikol Švantnerová se předvedla v průhledném modelu. Foto: Koff.

Oslava ve velkém stylu

Akcí provázel moderátor Leoš Mareš, který se z exotického Thajska vrátil jen několik hodin před startem přehlídky. Potkali jsme zde i mnoho dalších celebrit, třeba dvojici moderátorů Lucii Borhyovou a Reye Korantenga. Byla zde i herečka Alice Bendová, Mahulena Bočanová a také Gabriela Partyšová.

Všichni hosté věnovali Natali Ruden zasloužený potlesk za její dosavadní práci. Návrhářka, která v honosných šatech oslnila stejně jako její modelky, dostala tolik květin, že za nimi skoro ani nebyla vidět a neskrývala své dojetí a radost.

Andrea Verešová, Gabriela Kratochvílová a Veronika Procházková. Foto: Koff.

Andrea Verešová, Gabriela Kratochvílová a Veronika Procházková. Foto: Koff.

Za celý tým Svět modelek blahopřejeme Natali Ruden ke krásnému pracovnímu výročí a těšíme se na další úchvatné kousky z její dílny.