Back
Image Alt

Překrásné modelky řádily téměř nahé!

Překrásné modelky řádily téměř nahé!

V pražském Grand Hotelu Bohemia bylo minulý týden skutečně horko. Datum 12.4. se spoustě lidí zapíše do paměti, konala se totiž VIP módní událost, kterou byla přehlídka luxusního spodního prádla značek Victorias Secret, Linga Dore či Heidi Klum.

O tom, že šlo o významnou událost, nemůže být vůbec ani řeč. Mezi čestnými hosty byli totiž jak přední businessmani, tak představitelé vrcholové i regionální politiky a známé tváře českého showbusinessu. Tuto velkolepou událost má na svědomí společnost Chickie.cz, která se věnuje právě prodeji luxusního spodního prádla. Za povšimnutí stojí také fakt, že firma přispěla hodnotným darem 30.000 Kč na nadační fond Báry Nesvadbové.

Nejvíce to však vřelo na přehlídkovém mole, protože sestava modelek byla opravdu unikátní. Zvučná jména, jako Renata Langmannová, Nikol Švantnerová, Ester Berdychová nebo Lucie Křížková, ve spodním prádle jen podtrhla luxusní ráz celé akce. Koneckonců přesvědčte se sami, jak to modelkám slušelo. Přeci jen, tato výstavní těla jen tak neuvidíte.

Večerem provázela oblíbená moderátorka Lenka Vacvalová a doplnila ji svým zpěvem česká zpěvačka s francouzskými kořeny Emma Smetana. Pokud byste se o luxusním spodním prádle rádi dozvěděli více, můžete už na konci dubna navštívit nový showroom Chickie na adrese Vratislavova 9, Praze 2.