Back
Image Alt

Přípravy na finále České Miss 2016 vrcholí

Přípravy na finále České Miss 2016 vrcholí

Již v sobotu 2. dubna se můžeme těšit na slavnostní finále soutěže Česká Miss 2016 z Obecního domu v Praze. Desítka finalistek se proto už nyní pečlivě připravuje na tento jedinečný galavečer, ze kterého vzejde nová královna krásy. Ta na trůně nahradí stávající Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou.

Přípravy na finálový večer, který budou společně moderovat Libor Bouček a Leoš Mareš, jsou v plném proudy. Dívky se sjely do Pentahotel Prague, kde trénují choreografii pod vedením Ivany Malé. K dispozici mají pochopitelně i fitness studio.

„Dívky na sobě musí samozřejmě tvrdě pracovat, ale my zároveň chceme, aby si celou soutěž užily,“ nechala se slyšet ředitelka soutěže Marcela Krplová.

Finalistky ve spodním prádle Astratex. Foto: Facebook Česká Miss.

Finalistky ve spodním prádle Astratex. Foto: Lukáš Navara.

Pro svoji favoritku můžete hlasovat i vy a to prostředním SMS zprávy ve tvaru M(mezera)1-10, podle toho, které dívce fandíte. Zprávu pak odešlete na číslo 906 02 10. Hlasování probíhá i na www.iprima.cz/miss2016.  Tyto hlasy rozhodnou o tom, které z dívek se stanou Českou Miss World a Českou Miss Earth, volba vítězné České Miss je totiž výhradně v rukách poroty.

Svými hlasy můžete přispět i v mnoha dalších dílčích kategoriích, kterými jsou Česká Miss posluchačů Frekvence 1 2016, Česká Miss Tvář 2016, Česká Miss Bikiny 2016, Česká Miss Fashion 2016 a také Česká Miss Technologie 2016. Zahlasujte pro svoji favoritku a určitě si nenechte ujít přímý přenos soutěže, který proběhne v sobotu ve 20:15 na televizi Prima.

Foto: Lukáš Navara.

Foto: Lukáš Navara.