Back
Image Alt

Přípravy na soutěž vrcholí: Bezděková ukázala šaty!

Přípravy na soutěž vrcholí: Bezděková ukázala šaty!

Poslední velká soutěž, která vlastně spadá ještě do loňského roku 2016, již brzy odstartuje! Miss Universe, která vyvrcholí 30. ledna 2017 v Manile na Filipínách, už je doslova za dveřmi. Na odlet se proto chystá i Česká Miss Andrea Bezděková, která nás bude na tomto klání krásy reprezentovat.

Andrea se na soutěž poctivě připravovala. Kromě jazykových kurzů, které měly za úkol zlepšit její angličtinu, vsadila především na cvičení. V posilovně trávila nemálo času a výsledky pochopitelně jsou znát. Ne vždy ale tak, jak by si Česká Miss přála. „První to odnáší místa, která chcete zhubnout nejméně. Moje vnady trochu zmizely,“ postěžovala si před časem Andrea. „Musím se navíc přiznat, že jsem labužník, takže jsem raději povolala odborné síly a snažím se třikrát týdně chodit do posilovny, kde se mnou cvičí můj trenér.“

Andrea v šatech od Terezy Sabáčkové. Foto: Martin Šebesta.

O garderobu se Andree Bezděkové postarala Tereza Sabáčková, která na Miss Universe oblékla i naši loňskou reprezentantku Nikol Švantnerovou. Národní kostým i květinovou čelenku pak vytvořila Marie Stará ze společnosti Rodná Hrouda.

Andrea Bezděková si na soutěž odveze pouze dva kufry oblečení, šatů ale jistě bude mít dostatek“Vezu tři róby od Terezky na finálový večer plus dalších asi jedenáct rób a také národní kostým od Marie Staré,” vypočítávala Česká Miss, která už se světové soutěže, o jejímž průběhu vás budeme informovat, nemůže dočkat.

Andrea v národním kostýmu od Marie Staré. Foto: Moda. cz.